کشور سوئد یکی از برترین کشورهای اروپایی است که از نظر اقتصادی در این چند سال گذشته پیشرفت های قابل توجهی را در این زمینه در منطقه ی اروپا و در سطح جهان داشته است. امروزه بسیاری از افراد خارجی و غیر سوئدی برای سرمایه گذاری این کشور را انتخاب می کنند. میزان بالای درصد موفقیت، وقت گیر نبود فرایند سرمایه گذاری، پشتیبانی از دولت کشور سوئد و . . . همگی دلایل بسیار قانع کننده ای هستند تا این کشور را محلی جهت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری انتخاب کنید. اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین تصمیم هایی است که شما سرمایه گذاران ایرانی می توانید انتخاب کنید. در این زمینه این نکته را فراموش نکنید که به تنهایی نمی توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید زیرا فرایند سرمایه گذاری در یک کشور خارجی مستلزم وجود یک فرد یا یک گروه خبره برای بررسی و نظارت در این موضوع است. به همین دلیل موسسه حقوقی بین المللی رابین در خدمت شما عزیزان است تا بهترین مشاوره و راهنمایی ها را در زمینه اخذ ویزا و اقامت کشور سوئد یا دیگر کشورهای اروپایی و کانادا به شما متقاضیان اقامت در کشورهای اروپایی ارایه دهد.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری؛ با ما همراه باشید.

اقتصاد کشور سوئد

کشور سوئد در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی امروزه دارای اقتصادی پویاتر، گسترده تر و با درصد موفقیت بالاتری است. اگر چه در چند سال گذشته اقتصاد این کشور درگیر مسایل داخلی مانند موضوعات سوسیالیستی شده بود اما امروزه دوباره به همان حالت قبلی و مطلوب خود باز گشته است. یکی از دلایلی که باعث شده کشور سوئد از نظر اقتصادی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی پیشی بگیرد تغییر فرم به همراه حفظ ثبات ارکان اصلی اقتصادی خود بود. این موضوع می تواند جالب به نظر بیایید! این کشور از میان کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا کم ترین میزان بدهی بین المللی و همچنین از طرفی سالم ترین سیستم بانکی داخلی خود را دارد. همین ها دلایل بسیار قانع کننده ای هستند که این کشور به اقتصاد برتر در قاره ی اروپا تبدیل شده است. این موضوع را ازیاد نبرید که اقتصاد این کشور در سال های1900 دارای مشکلات بسیار زیادی بوده به طوری که این کشور مجبور به تعطیل کردن دو مورد از بانک های بزرگ دولتی خود، اخراج تعداد بسیار زیادی از کارمندان و کارکنان وابسته به دولت و افزایش دریافت وام بین المللی شد. همه ی این ها باعث کم ارزش شدن سیتستم تجاری و ارزی کشور سوئد که همان کرون بود شد. اما با گذشت زمان و متعادل کردن سیستم اقتصادی خود باعث شد این کشور به یکی از مکان های برتر جهت سرمایه گذاری و مناسبات تجاری باشد. با ایجاد یک سری تغییرات کوچک در بنیان اقتصادی خود و تلاش برای حفظ این شرایط باعث شد تا این کشور به یکی از قدرت های اقتصادی برتر در منطقه ی اقتصادی و به طور کلی اروپا شود.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری؛ با ما همراه باشید.

بودجه ی مدیریت شده یکی دیگر از عوامل موفقیت کشور سوئد در شاخه ی اقتصادی شد

پس از بحران اقتصادی در اوایل سال های 1900 میلادی، دولت سوئد با مدیریت میزان بودجه ی صحیح در کشور سوئد باعث شد تا این کشور از بزنگاه اقتصادی ای که در مدت بسیار زیادی درگیر آن شده بود خارج شده و به رونق اقتصادی برسد به طوری که دیگر این چند ساله اثری از رکود اقتصادی در این کشور وجود ندارد. به نظر می رسد اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری می تواند تصمیم صحیح و هوشمندانه ای از طرف افراد تاجر و فعالان اقتصادی جهانی باشد زیرا با مدیریت صحیح منابع مالی خود و تکیه بر خلاقیت های اقتصادی می توانند به راحتی به سود کلانی از سرمایه گذاری در این کشور برسند.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری؛ با ما همراه باشید.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد کشور سوئد یکی از بهترین کشورها در اروپا جهت سرمایه گذاری است. از طرفی اقتصاد پویا و حمایت مناسب دولت از این دسته از افراد، مناسب بودن هزینه های زندگی و گسترده بودن شاخه های تجاری در این کشور باعث شده تا افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان برای اقامت در این کشور از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. به طور کل اقامت در کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید سرمایه ی خود را به این کشور وارد کنید و از طرفی دیگر کشور سوئد نیز اقامت دایم کشور خود را به خص سرمایه گذار می دهد که از این طریق باعث می شود تا با آسودگی بیش تری در این کشور به سرمایه گذاری و زندگی بپردازید. اصولا نوع اقامت در کشور سوئد گسترده است. اقامت از طریق تحصیل، تشکیل خانواده، سرمایه گذاری، پناهندگی و . . . از مواردی است که افراد خارجی به این روش ها به کشور سوئد مهاجرت می کنند.

download 1 8 - اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری

موارد مهم جهت اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری

مورد مهمی که همه ی افراد سرمایه گذار که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند باید بدانند این است که اگر می خواهید در کشور سوئد سرمایه گذاری کنید می بایست از نظر سابقه ی تجاری و سرمایه گذاری بسیار قوی بوده باشید. تسلط به زبان انگلیسی یا سوئدی یکی دیگر از مهم ترین مواردی است که باید حتما به آن توجه کنید. مالکیت کافی از نظر مالی جهت سرمایه گذاری نیز بدون شک یکی از مهم ترین مواردی است که افراد خارجی باید به آن توجه کنند. اثبات میزان فروش کافی و گسترده کردن تبلیغات درمورد سرمایه گذاری و تجارت خود یکی دیگر از عواملی است که فرد سرمایه گذار می بایست آن ها را رعایت کند. این نکته را فراموش نکنید که اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری بسیار حساس است زیرا با کوچک ترین اشتباهی مانند دادن اشتباه غلط درمورد اطلاعات شخصی خود، وجود اشتباه در میزان و تعداد قرارداد ها و اشتباه عنوان کردن آن و یا ارتکاب به جرم جنایی یا کیفری از مواردی است که مراجع کنسول گری یا سفارت کشور سوئد به آن توجه بسیار ویژه ای دارند و باعث رد درخواست اقامت شما می شود. کپی صفحات پاسپورت، کپی قرارداد های تجاری، کپی اطلاعات حساب بانکی و . . . از سری اطلاعات و مدارک پایه برای این روش اقامتی در کشور سوئد می باشد.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری؛ با ما همراه باشید.

جهت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئد  و یا هرنوع دیگری از اقامت درکشورهای اروپایی و کاناد با موسسه حقوقی بین المللی رابین همراه باشید.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری؛ با ما همراه باشید

منبع: saadahsan