اخذ اقامت کشور لهستان و اطلاعات مربوط به آن را در این مقاله مطالعه کنید. اقامت کشور لهستان و یا به طور کل دیگر کشورهای اروپایی جزو آن دسته از اقداماتی است که بسیاری از افراد خارجی و غیراروپایی به منظور اقامت در کشوری غیر از کشور محل تولد خود، اقدام می کنند. این کشورها با داشتن شرایط مختلف و منحصر به فرد برای اقامت، بسیاری از افراد خارجی را به سمت خود می کشانند. این افراد با داشتن مشخصه و ویژگی های مثبت و متعدد، با حضور در این کشورها سود بسیار زیادی به دولت کشورهای اروپایی مانند لهستان می رسانند. برای این که این افراد بتوانند در کشور لهستان اقامت کنند، باید همگی از طریق سفارت یا همان کنسول گری کشور موردنظر اقدامات قانونی لازم را پیگیری کنید. به طور کل این کشورها به نوبه خود با فراهم کردن شرایط لازم برای اقامت افراد خارجی، به میزان بسیار زیادی در جذب مهاجرین موفق بوده اند. این کشورها به طور کل با برنامه ریزی و متناسب با نیازهای موجود در جامعه خود، با فراهم کردن شرایط لازم، نیروی خارجی موردنظر خود را جذب می کنند. روش های متفاوتی نیز برای جذب این افراد نیز وجود دارد. به عنوان مثال بسیاری از افراد خارجی نسبت به اقامت در کشورهای اروپایی از طریق سرمایه گذاری اقدام به اقامت می کنند. این روش اقامتی یکی از روش های مناسب برای حضور در یک کشور اروپایی است. از طریق این روش امکان اخذ کارت شهروندی کشور لهستان نیز برای شما وجود خواهد داشت. می توانید پس از گذشت مدت زمان مشخص که از طریق سفارت این کشور تعیین شده است، به راحتی نسبت به کارت شهروندی این کشور اقدام کنید. اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد خارجی نسبت به اخذ آن اقدام می کنند. به طور کل این کشور با فراهم کردن شرایط های لازم توانسته به بهشت افراد خارجی به منظور سرمایه گذاری تبدیل شود. به همین دلیل قصد داریم اخذ اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری و اطلاعات مربوط به آن را در این مقاله بررسی کنیم. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در کشور لهستان را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

nnvspopbjmwnsnevizkyz8sy3yga4rlcdkwizizerkugktxkvuymvry97ri4flll  - اخذ اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله بخوانید

کشور لهستان:

کشور لهستان در چند سال اخیر توانسته به یکی از قدرت های برتر اروپایی در زمینه اقتصاد تبدیل شود. این کشور با داشتن زیرساخت های قوی اقتصادی توانسته خود را از طیف گسترده ای از کشورهای اروپایی جدا کند. پیش از آن که بخواهیم درباره اخذ اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم، بهتر است کمی اطلاعات درباره خود کشور لهستان به دست آورید.

کشور لهستان جزو یکی از کشورهای بزرگ اروپایی است. این کشور با کشورهای بزرگ و مهمی مانند آلمان، روسیه، جمهوری چک، اسلواکی و . . . هم مرز است. ارتباط کشور لهستان با این دسته از کشورها توانسته به میزان بسیار زیادی در زمینه اقتصادی تاثیرگذار باشد. به طوری که کشور لهستان توانسته به یکی از 10قدرت برتر اقتصادی تبدیل شود. به طوری که بسیاری از کشورهای اروپایی در حال دست و پنجه نرم کردن با بحران اقتصادی موجود در اروپا هستند، این کشور توانسته به یکی از قطب های اقتصادی قاره سبز تبدیل شود. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مهاجرین نسبت به اقامت در کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند.

tur540 360 - اخذ اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله بخوانید

راه‌های اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری:

این روش اقامتی در کشور لهستان بسیار مورد علاقه مهاجرین خارجی است. به طور کل این کشور با فراهم کردن روش های مناسب برای سرمایه گذاری، توانسته به سود بسیار زیادی از  حضور افراد خارجی در کشور خود برسد. با هم سه نمونه از این روش ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  1. اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:

در این روش اقامتی، فرد متقاضی باید از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور اقدام به اخذ اقامت کشور لهستان کنند. این روش اقامتی بسیار مورد تایید کشور لهستان است. سعی کنید اقدامات مربوط به اقامت در لهستان را از طریق موسسه حقوقی بین المللی رابین با بیش از چنیدن سال تجربه در زمینه اقامت در کشورهای اروپایی و کانادا بسپارید.

  1. سرمایه گذاری در کشور لهستان از طریق خرید ملک:

این روش اقامتی نیز به طور کل یکی از مواردی است که بسیاری از تاجرین و افراد خارجی نسبت به اخذ آن اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهند. در این روش با خرید ملکی تجاری در کشور لهستان می توانید فرایند سرمایه گذاری در این کشور را آغاز کنید. همچین پس از مدتی این امکان وجود دارد که بتوانید اقامت دایم این کشور را جذب کنید.

  1. سرمایه گذاری در کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری در دولت این کشور:

به طور کل این روش اقامتی بسیار قابل قبول دولت این کشور است. می توانید از طریق تاسیس شرکت نیز اقدام به اخذ اقامت کشور لهستان را به دست آورید. این روش به دو گونه تقسیم می شود که در مقاله بعدی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد اما امکان اخذ اقامت دایم کشور لهستان از این طریق نیز وجود دارد.

Old Town Warsaw 1 - اخذ اقامت کشور لهستان از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله بخوانید

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

مترجم: جواد محمدی

منبع: https://www.thebalance.com/a-guide-to-investing-in-poland-1979028