اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ می تواند موضوع بسیار جالبی برای بررسی و مقاله ی امروز محسوب شود. مطمینا این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست که کشورهای اروپایی یکی از برترین گزینه های اقامت و زندگی برای افراد غیر اروپایی می باشد. کشورهای اروپایی با ارایه ی برترین خدمات و رسیدگی کامل به شهروندان خود به یکی از برترین قاره های جهان جهت زندگی و اقامت شده اند. در این میان کشور لهستان و ایتالیا کشورهایی هستند که می خواهیم در این مقاله به بررسی بپردازیم. اخذ اقامت کشورهای اروپایی اصولا کار سختی است اما با مراجعه به بخش مقالات سایت می تواند به راحتی درباره ی این موارد اطلاعات لازم را به دست آورید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از بهترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا می باشد. از طریق متخصصین و مشاورین حاضر در این موسسه و یا از طریق تماس تلفنی می توانید برای تمام سوال های خود جواب لازم را پیدا کرده و برای انتخاب کشور مورد نظر خود به مشکلی برنخورید. با ما همراه باشید.

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ با ما همراه باشید

:کشور لهستان

لهستان جزو یکی از زیباترین و مناسب ترین محل برای اقامت و مهاجرت ایرانیان می باشد. این کشور جزو یکی از کشورهای مرکزی قاره ی سبز محسوب می شود. لهستان در غرب خود با کشور آلمان، در قسمت جنوب خود اسلوواکی، از شرق با کشور بلاروس و از شمال با دریای بالتیک همسایگی دارد. از دیگر کشورها می توان به جمهوری چک، روسیه و لیتوانه که با لهستان همسایگی دارند اشاره کرد. پایتخت کشور لهستان شهر بسیار زیبای ورشو می باشد که سالانه تعداد بی شماری گردشگر از این کشور دیدن می کنند. کشور لهستان یکی از کشورهای بزرگ و پرجمعیت اروپا به حساب می آید. جمعیت 40 میلیون نفری این کشور بیان گر همین موضوع می باشد که در این حیث کشور نروز هشتمین کشور پرجمعیت در قاره ی سبز محسوب می شود. وسعت این کشور نیز حدود 313,000 کیلومتر مربع می باشد که کشور لهستان در این زمینه نهمین کشور اروپا در زمینه ی وسعت به حساب می آید. از لحاظ تقسیمات کشوری لهستان باید اشاره کرد که این تقسیمات به صورت استانی بوده و دارای 16 استان نیز می باشد. زبان رسمی کشور لهستان، لهستانی و واحد پولی این کشور زلوتی می باشد. لهستان جزو یکی از کشورهای پیشرفته ی اروپایی است به طوری که بخش اعظم صادرات این کشور ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل می باشد. از دیگر محصولات صادراتی این کشور می توان به خواربار و فرآورده های کشاورزی اشاره کرد.

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ با ما همراه باشید

:کشور ایتالیا

به سراغ کشور پیتزا و چکمه پوش ها یعنی ایتالیا می رویم. این کشور یکی از زیباترین و لوکس ترین کشورهای اروپایی است که همزمان با مدرن بودن، داشتن تاریخی غنی و اقتصادی روان و مناسب برای تمام شاخه های اقتصادی و کاری می تواند محل مناسبی جهت اقامت برای افراد غیر اروپایی باشد. کشور ایتالیا یکی از کشورهای جنوبی قاره ی اروپا به حساب می آید که با کشورهایی مانند اتریش، فرانسه اسلوونی و سوییس مرزهای مشترک دارد. کشور ایتالیا جزو یکی از کشورهای توسعه یافته ی اروپایی است که امروزه جزو گروه هشت نیز به حساب می آید. پایتخت این کشور رم و واحد ارزی ایتالیا یورو می باشد. همان طور که می دانید و بر هیچ کسی پوشیده نیست یورو یکی از واحدهای ارزی با ارزش جهانی است. همان طور که می دانید کشور ایتالیا جزو یکی از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا و معاهده ی شنگن می باشد. این بدان معنا است که اگر بتوانید اقامت و درنهایت شهروندی این کشور را دریافت کنید به راحتی می توانید به  بیش از 20 کشور اروپایی بدون هیچ ونه محدودیت یا داشتن پاسپورت سفر و اقامت کوتاه مدت داشته باشید. درمورد کشور لهستان نیز این قضیه صدق می کند. کشور ایتالیا با وسعتی حدود 302,000 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 60 میلیون نفر یکی از کشورهای بزرگ و پرجمعیت در سطح اروپا و جهان به حساب می آید.

download 2 14 - اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ کدام گزینه را انتخاب کنم؟ این سوالی است که اکثر کاربران درمورد اقامت کشورهای اروپایی می پرسند. در این بخش قصد بررسی این اطلاعات را داریم. اصولا برای این که بتوانبم به یک نتیجه ی واحد در زمینه ی انتخابی صحیح برای اقامت یک کشور اروپایی داشته باشیمف می بایست ابتدا به سلایق و خواسته های فردی خود برای اقامت در یک کشور توجه بسیار ویژه ای داشته باشیم. پس این نکته را فراموش نکنید که انتخاب یک کشور برای اقامت به سلایق و از طرفی دیگر به بودجه ی مالی شما بستگی دارد.

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ با ما همراه باشید

:مقایسه ی کلی بین دو کشور ایتالیا و لهستان

به طور کل اخذ اقامت کشور لهستان و یا ایتالیا تصمیم بسیار هوشمندانه ای جهت زندگی و پیشرفت در آینده است؛ اما نکته ای که بسیار مهم می باشد این است که بودجه ی مالی و بحث کار و توانایی اقتصادی دلایل و عوامل بسیار مهم جهت زندگی و اقامت می باشد. اگر بخواهیم در زمینه ی وسعت و جمعیت مقایسه ای بین دو کشور انجام دهیم باید به این موضوع اشاره کنیم که کشور ایتالیا به مراتب کشوری بزرگ تر، پر جمعیت تر و مدرن تری در مقایسه با لهستان است پس کشور ایتالیا می تواند محل مناسبی برای افرادی که قصد زندگی در کشوری با ساختاری پیشرفته و شلوغ باشد. از طرفی دیگر کشور لهستان نیز کشوری مدرن است اما در مقایسه با ایتالیا کمی عقب است. در زمینه ی اقتصادی و بحث کار کشور لهستان به مراتب بهتر از ایتالیا کار کرده است به طوری که کشور لهستان نرخ بیکاری کم تری در مقایسه با ایتالیا ارد. از طرفی دیگر با یک محاسبه ی سر انگشتی می توان به این نتیجه رسید که کشور لهستان کشوری ارزان تر و اخذ اقامت کشور لهستان کاری هوشمندانه تری در این زمینه است. به عنوان مثال کشور لهستان در زمینه هایی مانند خوراکف مسکن و دیگر خرج های لازم برای یک زندگی حدود 65 درصد ارزان تر از کشور ایتالیا می باشد. قیمت یک وعده ی غذایی در یک رستوران گران قیمت در کشور لهستان حدود 5 یورو می باشد در صورتی که همین غذا و در یک رستوران گران قیمت در کشور ایتالیا حدود 25 یورو می باشد. حدود پنج برابر ارزان تر! انتخاب با شماست.

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ با ما همراه باشید

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا می باشد.

اخذ اقامت کشور لهستان یا ایتالیا؟ با ما همراه باشید

منبع: http://numbeo