اخذ اقامت کشور یونان و یا هر کشور اروپایی دیگر آرزوی بسیاری از مردم در سرتاسر جهان است. آب و هوای مناسب، سطح زندگی بالا، پیشرفت سریع و رسیدن به موفقیت های شغلی و فردی چندی از دلایل بی شمار جهت اخذ اقامت کشورهای اروپایی است. از میان کشورهای اروپایی، کشورهای فرانسه، یونان، اسپانیا، نروژ، لهستان، انگلستان، ایتالیا و . . . گل های سرسید قاره ی اروپا برای زندگی هستند. امروز به بررسی دو کشور یونان و فرانسه می پردازیم. کشور یونان با تاریخی غنی و قدرتمند و فرانسه کشوری بسیار زیبا و لوکس اهداف افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان هستند که خواهان زندگی در این دو کشور می باشند. سعی کنید برای اخذ اقامت از میان این دو کشور جدا از موارد اقتصادی به سلایق و علایق خود برای اقامت نیز توجه کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در ایران در زمینه ی اخذ اقامت و شهروندی در خدمت شما عزیزان است تا بهترین مشاوره را ارایه داده و در اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا به شما متقاضیان عزیز کمک کند. با ما همراه باشید.

:یونان

کشور یونان یکی از برترین و زیباترین کشورهای اروپایی است که در جنوب قاره ی سبز واقع شده است. همسایگی کشور یونان با دریای مدیترانه باعث شده است که این کشور صاحب بهترین و زیباترین ساحل ها شود. از لحاظ جغرافیایی نیز کشور یونان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است زیرا این کشور محل پیوند سه قاره ی اروپا، آسیا و آفریقا به یک دیگر است. کشور یونان با تاریخ بسیار غنی خود مهد تمدن غرب و دموکراسی است. این کشور در شاخه های تاریخی مانند نمایش نامه نویسی، فلسفه غرب، بازی های المپیک و علوم سیاسی سرآمد کشورهاست. اما اگر بخواهیم درمورد خصوصیات فیزیکی و وضعیت جفرافیایی و اجتماعی این کشور صحبت کنیم باید بگویم که کشور یونان حدود 132,000 کیلومتر مربع وسعت دارد و جمعیتی حدود 10 میلیون نفر نیز در این کشور سکونت می کنند که از این 10 میلیون نفر نیز عده ی کثیری مهاجر از سرتاسر جهان در این کشور زندگی می کنند. این کشور بیش از 6000 جزیره در خود دارد که از این طریق نیز توانسته برای اقتصاد خود درآمد زایی کند. اکثر این جزایر جزو املاک افراد ثروتمند و معروف قرار گرفته است و از این طریق یونان از این افراد مبلغ هنگفتی را دریافت می کند. واحد مبادلاتی کشور یونان یورو بوده و اقتصاد این کشور بسیار فعال است و گردشگری جزو یکی از ارکان تاثیرگذار بر اقتصاد این کشور است. این کشور در معاهده ی شنگن عضویت داشته و در اتحادیه ی اروپا نیز نقش به سزایی دارد.

اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه بهتر است؟

:فرانسه

کشور فرانسه یکی از زیباترین و لوکس ترین کشورهای اروپایی است که در بخش غربی قاره ی اروپا واقع شده است. این کشور یکی از سه کشور اروپایی است که دارای ساحل از دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد. این کشور مقصد بسیار زیادی از گردشگران از سرتاسر جهان است. برج ایفل یکی از زیباترین و مهم ترین اثر تاریخی در کشور فرانسه اسست که در پایتخت این کشور واقع شده است. وسعت کشور فرانسه حدود 641,000 کیلومتر مربع است که جزو یکی از کشورهای بسیار بزرگ اروپا می باشد. جمعیت حاضر در این کشور حدود 60 میلیون نفر است که نسبت به وسعت این کشور جمعیت مناسب و متعادلی در این کشور حضور دارد. واحد ارزی این کشور نیز مانند یونان یورو می باشد که نسبت به سایر ارز های جهانی ارزش بسیار بالایی دارد. عضویت کشور فرانسه در اتحادیه ی اروپا و معاهده ی شنگن باعث شده تا این کشور از ارزش بسیار خاصی برخوردار شده و در اروپا اهمیت بسیار زیادی پیدا کند. از شهرهای زیبای کشور فرانسه می توان به پاریس پایتخت این کشور، مارسی، بوردو، لیون و تودوس اشاره کرد.

download 1 6 - اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه برای ما مناسب است؟

اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه برای ما ایرانیان بهتر است؟

اصولا ایرانیان در سرتاسر جهان به خون گرمی، مهربانی و خوش برخوردی در میان جهانیان شناخته می شود به همین دلیل بهتر است ایرانیان در خارج از ایران در کشورهایی اقامت کنند که از لحاظ فرهنگی و سطح برخورد مردم آن کشور با آنها در یک سطح باشد به طوری که بتوانند از نظر فرهنگی و رفتاری ارتباط برقرار کنند. آگاهی پیدا کردن در این موضوع ها نسبت به یک کشور یکی از مواردی است که بسیار حایز اهمیت است. موسسه حقوقی بین المللی رابین در این موارد شما متقاضیان عزیز را راهنمایی می کند.

اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه بهتر است؟

فرانسه یا یونان؟ کدام کشور را برای اقامت انتخاب کنم؟

کشور فرانسه یکی از کشورهای گران قیمت اروپایی است که اصولا افرادی به این کشورها اقامت می کنند که از نظر مالی مشکلی نداشته و می توانند به راحتی در این نوع کشورها اقامت کنند. اگر بخواهیم از نظر اقتصادی این کشور را با کشور یونان مقایسه کنیم کشور یونان بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر برای کسانی استکه می خواهند از بین این دو کشور محلی برای اقامت جهت تحصیل، سرمایه گذاری و یا کلا گذراندن زندگی خود در محلی مناسب در کنار خانواده ی خود هستند می باشد. اگر بخواهیم طبق اعداد و ارقام جلو برویم، کشور یونان حدود 60 تا 65 درصد از کشورر فرانسه ارزان تر است. در مورد مردم و طرز برخورد مردمان دو کشور فرانسه و یونان اگر بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم مردم کشور یونان به مراتب رفتار بسیار بهتری با مهاجرین دارند زیرا اصولا فرانسوی ها زیاد به مهاجرین و افراد تازه وارد اعتماد نمی کنند زیرا مردم فرانسه مهاجرین را دلیل افزایش میزان جنایات داخلی مانند دزدی یا کیف قاپی می دانند. از طرفی دیگر کشور یونان به دلیل متکی بودن بخش عظیمی از اقتصاد خود توجه بسیار زیادی به مهاجرین و گردشگران می کنند. رفتار مناسب و مودبانه مردم این کشور با افراد خارجی باعث رشد چشم گیر تعداد گردشگر و مهاجر از سال 1995 تا 2017 میلادی شده است. با این حساب به نظر می رسد اخذ اقامت کشور یونان به مراتب بهتر از اقامت کشور فرانسه برای ما ایرانیان است.

اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه بهتر است؟

موسسه حقوقی بین المللی رابین شما متقاضیان اخذ اقامت کشورهای اروپایی را در زمینه ی اخذ اقامت و مشاوره قبل از آن یاری می دهد. با ما همراه باشید.

اخذ اقامت کشور یونان یا فرانسه؟ کدام گزینه بهتر است؟

منبع: numbeo