همان طور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره شد، کشور های اروپایی یکی از مقاصد برتر افراد خارجی جهت اقامت می باشد. روش های متفاوتی را این افراد خارجی برای اقامت انتخاب می کنند. یکی از این روش ها اقامت در کشورهای اروپایی از طریق سرمایه گذاری است. روشی که نسبت به دیگر راه های اقامتی راحت تر است‌. نکته ای که باید درباره اقامت از طریق سرمایه گذاری اشاره کنیم، هزینه بر بودن این روش است اما با اخذ اقامت سرمایه گذاری می توانید به راحتی برای افراد خانواده ی خود نیز اقامت این کشور را فراهم کنید. کشور نروژ نیز این روش اقامتی را برای مهاجرین در نظر گرفته است. اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری می تواند فرصت بسیار مناسبی برای شما و خانواده تان برای زندگی در یک کشور اروپایی باشد. برای این که بتوانید در این کشور از طریق سرمایه گذاری اقامت نروژ را به دست اورید، باید حتما چند سری اطلاعات درباره این موضوع داشته باشید. اطلاعاتی که به شما کمک می کند تا دید بازتری نسبت به سرمایه گذاری در این کشور به دست آورید. در این مقاله اطلاعات کلی درباره کشور نروژ و مواردی که باید برای سرمایه گذاری در این کشور بدانید را مورد بررسی قرار می دهیم. موسسه حقوقی بین المللی رابین هلدینگ یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان می باشد. با ما همراه باشید.

41K75Az7SL 1 - اطلاعات مربوط به اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

کشور نروژ:

نروژ جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که توانسته در چند دهه ی گذشته در زمینه اقتصادی پیشرفت های بسیار زیادی را تجربه کرده است. برنامه ریزی های مداوم و مشخص، خلاقیت های اقتصادی، توجه به نیاز جامعه نروژ و . . . از دلایلی است که کشور نروژ توانسته به یکی از قدرت های برتر اروپایی در زمینه اقتصادی تبدیل شود. همچنین بهره برداری کشور نروژ از منابع طبیعی مانند نفت و گاز یکی دیگر از مواردی است که کشور نروژ را به یکی از قدرت های بلامنازع اقتصادی در میان کشورهای اروپایی تبدیل شود.

کشور نروژ با بیش از 280000 کیلومتر وسعت و همچنین جمعیت ۵ میلیونی یکی از کشورهای خلوت اروپایی به حساب می آید. پایتخت این کشور شهر زیبای اسلو و واحد پولی نروژ، کرون است.

چرا اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری انتخاب مناسبی است؟

اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری می تواند برای شما موفقیت های مالی بسیار زیادی را به ارمغان بیاورد. کشور نروژ به منظور تقویت زیرساخت های اقتصادی خود اقدام به جذب افراد خارجی علاقه مند به سرمایه گذاری کرده است. برای همین موضوع این کشور به میزان قابل توجهی امتیاز برای این افراد درنظر گرفته است.

یکی از ویژگی هایی که دولت کشور نروژ به افرادی که اقامت در این کشور از طریق سرمایه گذاری را در نظر گرفته است، دادن اقامت به اعضای خانواده آن فرد است. به ازای پرداخت حداقل مبلغ موردنیاز جهت سرمایه گذاری در کشور نروژ، این افراد می توانند اقامت دیگر اعضای خانواده خود را نیز برای زندگی در کشور نروژ دریافت کنند.

اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در یکی از ده کشور برتر جهان به نسبت آسانی در سرمایه گذاری پول خود را در کشوری مطمین مانند نروژ سرمایه گذاری کنید. این کشور از نظر اقتصادی بسیار قوی عمل کرده است. همچنین راه را برای سرمایه گذاری افراد خارجی را فراهم کرده است.

اگر علاقه مند به اخذ اقامت کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری هستید باید حتما نسبت به فراهم کردن مدارک لازم برای اقامت در این کشور از طریق کنسول گری این کشور اقدام کنید. یکی از مهم ترین مدارک لازم برای اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری، داشتن استطاعت مالی است. البته افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور نروژ را دارند، از لحاظ مالی توانایی پرداخت هزینه های خود را دارند. به هر حال سفارت کشور نروژ از شما مدارکی که اثبات کند استطاعت مالی شما برای اقامت در کشور نروژ مناسب است را از شما می خواهد.

همچنین عدم داشتن هرگونه سوسابقه جنایی و کیفری را فراموش نکنید. کنسول گری کشور نروژ نسبت به این موضوع بسیار حساس است. در صورت داشتن سوسابقه کیفری  و یا قضایی، فرایند اخذ اقامت شما برای سرمایه گذاری در کشور نروژ با مشکل روبرو می شود. امکان رد شدن درخواست شما نیز وجود دارد.

فراهم کردن حداقل هزینه لازم برای اخذ اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری 100 هزار دلار است. این مبلغ برای حداقل روش اقامتی در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری است.

about - اطلاعات مربوط به اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

ویژگی های سرمایه گذاری در کشور نروژ:

پس از این که توانستید در کشور نروژ سرمایه گذاری کنید، می توانید از امکانات موجود در کشور نروژ مانند یک شهروند نروژی استفاده کرده و در آن کشور اقامت مناسبی داشته باشید. می توانید در این کشور رای دهید و در این کشور آزادانه زندگی کنید.

وضعیت اقتصادی در کشور نروژ در شرایط مطلوبی قرار دارد و با اخذ ویزای اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری می توانید در این بازار بین المللی کار کرده و کسب درآمد کنید.

از معایت اقتصاد کشور نروژ وابستگی نسبی این کشور و صنایع مختلف آن به نفت است. البته این کشور با برنامه ریزی های بلند مدت قصد خروج از زیر سایه طلای سیاه بیرون خواهد آمد.

money 3 - اطلاعات مربوط به اقامت در کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است.

مترجم: جواد محمدی

منبع: https://www.innovasjonnorge.no/en/start-page/invest-in-norway/about-invest-in-norway/