اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و اطلاعات کلی مربوط به آن را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم، کشور اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای واقع شده در قاره اروپا شناخته شده است. صرف نظر از مزیت های فیزیکی که این کشور از منابع طبیعی برده است، این کشور به میزان قابل توجهی توانسته در زمینه اقتصادی پیشرفت داشته باشد. زیر ساخت های قوی و در نظر گرفته شده برای اقتصاد کشور اسپانیا، باعث شده تا این کشور به یکی از برترین گزینه های افراد خارجی جهت سرمایه گذاری و کار شده است. اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش هایی است که بسیاری از مهاجرین نسبت به سرمایه گذاری و افزایش سرمایه خود آن را انتخاب می کنند.

در این مقاله اطلاعات کلی درباره اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را می توانید مطالعه کنید. روش اقامتی که می تواند برای شما و خانواده تان سریع تر از هر روش دیگری شهروندی کشور اسپانیا را به ارمغان داشته باشد. موسسه حقوقی بین المللی رابین هلدینگ یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان می باشد. با ما همراه باشید.

Foreign Investment in Spain - اطلاعات کلی جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

اقامت در کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

کشور اسپانیا جزو یکی ای کشورهای اروپایی است که توانسته در چند دهه ی گذشته در زمینه اقتصادی بسیار قوی عمل کند. وجود این کشور در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و معاهده شنگن باعث شده تا این کشور به میزان قابل توجهی در زمینه ی اقتصادی حساب شده و دقیق فعالیت کند. یکی از دلایلی که باعث شد کشور اسپانیا در زمینه ی اقتصادی پیشرفت های بسیار زیادی را به دست آورد، مسئله ی سرمایه گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی است. طیف گسترده ای از این اشخاص، اکثرا مهاجرانی هستند که توانسته اند اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را برای خود و خانواده خود کسب کنند. دولت اسپانیا نیز با رعایت جوانب و دادن دسترسی و اجازه های مختلف به این افراد، زمینه را برای سرمایه گذاری افراد خارجی در کشور اسپانیا به بهترین شکل ممکن فراهم کرده است.

نکته ی مثبتی که درباره اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد، این است که با دریافت ویزای کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری می توانید اجازه اقامت خانواده خود در این کشور را دریافت کنید. اطلاعاتی دیگری که می توانیم درباره ی ویژگی های اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری  به شما انتقال دهیم، موضوع میزان زمان سرمایه گذاری است.

برای این که بتوانید در کشور اسپانیا، سرمایه گذاری کنید و در زمینه های مختلف تجاری در این کشور پیشرفت کنید، باید حتما نسبت به زمان لازم جهت شناسایی شما به عنوان سرمایه گذار، توجه های لازم صورت پذیرد. زمان لازم برای وجود سرمایه شما در کشور اسپانیا، یک بازه ی پنج ساله است. پس از گذشت این مدت زمان، شما به عنوان یک شهروند اسپانیایی شناخته می شوید و به شما کارت شهروندی این کشور داده می شود.

یک ویژگی مهمی که اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری  و همچنین دریافت کارت شهروندی کشور اسپانیا دارد، موضوع شناخته شدن شما به عنوان یک شهروند اروپایی است. با داشتن کارت شهروندی کشور اسپانیا می توانید به راحتی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و معاهده شنگن سفر کنید و از امکانات موجود در این کشور نهایت استفاده را ببرید. سن لازم جهت سرمایه گذاری در کشور اسپانیا حداقل 18 سال است و پس از رسیدن به حداقل سن لازم جهت سرمایه گذاری، دولت کشور اسپانیا به جوانان غیر اروپایی نیز حتی اجازه سرمایه گذاری و ورود به این کشور را می دهد.

cropped investment in spain - اطلاعات کلی جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

راه های اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

به طور کل برای این که بتوانید در کشور اسپانیا، بر اساس نیازهای خود سرمایه گذاری کنید، کشور اسپانیا راه های مناسبی را برای کاربران در نظر گرفته است. یکی از راه هایی که شما می توانید در کشور اسپانیا اقدام به سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری در کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری بر روی املاک می باشد. بسیاری از کارشناسان، سرمایه گذاری در کشور اسپانیا از طریق املاک را یکی از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین روش های اقامتی برای ایرانیان می دانند. برای این که بتوانید در کشور اسپانیا اقامت از طریق سرمایه گذاری بر املاک را تجربه کنید، باید ملک در این کشور خریداری کنید. کشور اسپانیا حداقل مبلغ جهت پذیرش این روش اقامت را مبلغ 500 هزار یورو در نظر گرفته است.

یکی دیگری از روش های اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در بانک های این کشور است. دولت کشور اسپانیا، مبلغ موردنیاز برای سرمایه گذاری افراد خارجی در کشور خود را مبلغ یک میلیون یورو در نظر گرفته است.

اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری در شاخه های مختلف تجاری کشور اسپانیا، یکی دیگر از روش های اقامت در کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری است. مبلغ لازم برای این روش از سرمایه گذاری در کشور اسپانیا، یک میلیون یورو در نظر گرفته شد. سرمایه گذاران خارجی می توانند در کارخانه های بزرگ کشور اسپانیا، با خرید سهام این شرکت ها می توانند در کشور اسپانیا سرمایه گذاری کنند.

دولت اسپانیا با دادن اجازه به سرمایه گذاران خارجی در سرمایه گذاری در سیستم اجرایی و نهادهای اجرایی خود، هم باعث پیشرفت زیرساخت های کشور خود شده و هم نیروهای خارجی بسیار زیادی را برای خود جذب کرده است. این روش نیز به یک میلیون نیاز اجرا دارد تا بتوان اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را پیگیری کرد.

35216 advice on declaring assests for expats in spain from blacktower financial management int ltd  11493803149 large - اطلاعات کلی جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله مطالعه کنید

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا است. با ما همراه باشید.

مترجم: جواد محمدی

منبع: https://immigrantinvest.com/en/residence-in-spain/