اقامت ثبت شرکت نروژ

ثبت شرکت نروژ

مراحل کسب اقامت ثبت شرکت کشور نروژ با هلدینگ بین المللی رابین کسب اقامت نروژ توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین از چه طریق می باشد؟

کسب اقامت نروژ دارای انواع مختلفی میباشد که روش قابل انجام برای متقاضیان داخل ایران کسب این اقامت از روش خویش فرمایی( ثبت شرکت نروژ- استارت آپ) برای خانواده‌ها میباشد. هلدینگ رابین می تواند در صورت تمایل به استخدام در یک شرکت نروژی پس از ورود به کشور نروژ و موفقیت در آزمون استخدامی آن شرکت نوع اقامت شما را به اقامت کارمندی در کشور نروژ تبدیل خواهیم نمود. برای افراد مجرد زیر ۳۰ سال دارای مدرک زبان ایلتس ۶.۵ یا تافل ۹۰ میتوانیم از طریق اقامت دانشجویی نیز اقدام نماییم

با توجه به وعده های بسیاری از موسسات مهاجرتی و تجربیات تلخ اطرافیان یا خودم از سو استفاده های مالی در این حوزه چگونه از مراحل انجام کسب اقامت و پرداخت هزینه اطمینان خاطر داشته باشم ؟

موسسه حقوقی رابین تنها موسسه مهاجرتی ایران میباشد که برای آسودگی خاطر مراجعین خود از روش امانت گذاری دفترخانه اسناد رسمی زیر نظر قوه قضاییه بهره میبرد. در این روش شما پس از عقد قرارداد کسب اقامت وجه الضمان انجام قراداد را به صورت ضمانت سندی یا مالی نزد دفترخانه تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت به امانت میگذارید و هیچونه پرداختی به موسسه حقوقی رابین نخواهید داشت. در این روش دفترخانه اسناد رسمی به عنوان امین انجام قراداد بین متقاضی و وموسسه رابین قرار گرفته و در صورت عدم موفقیت موسسه حقوقی رابین در کسب کارت اقامت در مدت زمان قید شده در قراداد تمام مبلغ یا سند به امانت گذارده شده توسط دفتر اسناد رسمی به شما عودت خواهد داد

دفتر اسناد رسمی

با توجه به وضعیت تورم در حال حاضر پول نقد برای پرداخت هزینه های کسب اقامت ندارم و باید ملک یا زمینم را برای هزینه های مهاجرت تبدیل به نقدینگی کنم، آیا میتوانم بدون پرداخت وجه نقد و فقط با ضمانت گذاری سند ملکیم تا زمان مشخص شدن نتیجه پرونده برای عقد قراداد پرونده مهاجرتی با شما اقدام نمایم؟

بله شما میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و با قرادادن سند ملکی به عنوان ضمانت در دفترخانه اسناد رسمی شروع به انجام عقد قراداد با موسه حقوقی رابین نمایید

با جست و جو در سایت های اینترنتی فقط اطلاعات عمومی در مورد نروژ مشاهده میکنم و صحبتی از نحوه انجام آن نمیبینم آیا واقعا از طریق موسسه شما می توانم اقامت نروژ را کسب نمایم ؟

با توجه به اینکه شرایط قراردادی ما به صورتی میباشد که متقاضی تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت هزینه ای پرداخت نمی نماید و تمام ریسک ها و بار مالی آن در صورت رد شدن پرونده در اداره مهاجرت نروژ به عهده موسسه رابین میباشد بدیهی است که در جلسه مشاوره به ارزیابی شرایط شما میپردازیم و در صورت تشخیص مناسب بودن شرایط شما برای باز کردن پرونده مهاجرتی اقدام به عقد قراداد با شما مینماییم.

شرایط لازم برای دریافت اقامت خویش فرمایی نروژ ( ثبت شرکت نروژ) چه می باشد؟

 • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس یا مدرک دیپلم با سابقه کاری رسمی قابل استعلام حداقل ۵ سال
 • پاسپورت با حداقل اعتبار ۲ سال
 • عدم سو سابقه
 • سن متقاضی باید زیر ۵۵ سال باشد

چه رشته هایی کاری برای درآمدزایی در کشور نروژ بازار کار مناسبی دارند و ازطریق روش خویش فرمایی قابل انجام میباشد؟

در رشته های مهندسی : مهندسی برق مهندسی کامپیوتر مهندسی معدن مهندسی نفت مهندسی متالوژی مهندسی مکانیک مهندسی عمران در رشته های فنی حرفه ای : تاسیسات برق صنعتی لوله کشی آرایشگری و زیبایی جوشکاری در رشته های هنری : تدوین سینما صنایع دستی و هنرهای دستی تهیه فیلم های مستند از رشته های درارای بازار کارمناسب در کشور نروژ میباشد.

مدت زمان دریافت کارت اقامت نروژ پس از امضای قرارداد با موسسه رابین چه مدت می باشد؟

پس از امضای قراداد با موسسه رابین مراحل انجام کارهای حقوقی و ثبت پرونده شما در اداره مهجرت نروژ از همان روز شروع میشود و در مدت زمان ۴ تا ۶ ماه نتیجه پرونده به شما اعلام میشود.

چه کسانی همراه متقاضی اصلی می توانند کارت اقامت نروژ را دریافت نمایند؟

 • همسر
 • فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال

هزینه زندگی در نروژ چقدر میباشد؟

برا اساس یک فرمول میانگین شامل هزینه مسکن و خورد و خوراک برای یک زندگی متوسط به ازای هر فرد بزرگسال 700 یورو ماه و برای هر فرزند 400 یورو حساب نمایید. این رقم یک محاسبه میانگین بودهو قابل کاهش یا افزایش بر اساس استاندارد زندگی هر خانواده میباشد.

چگونه پدر مادر خود را به نروژ ببرم؟

 شما بعد از اقامت در کشور نروژ میتوانید برای پدر و مادر خود درخواست ویزای بلند مدت نمایید تا با در دست داشتن ویزای توریستی به مدت زمان ویزای اعطا شده در کنار شما در کشور نروژ حضور داشته باشند.

آیا تمام اعضای خانواده اجازه کار تمام وقت در نروژ را دارند؟

بله تمام اعضای خانواده دارای اجاره کار تمام وقت و تحصیل رایگان در تمامی دانشگاه های نروژ هستند. همچنین تمام اعضای خانواده تحت پوشش بیمه خدمات درمانی صد در صد رایگان هستند

کارت اقامت کشور نروژ چند ساله می باشد؟

برای شما در سه سال متوالی کارت اقامت یک ساله صادر میشود که در پایان سال سوم تبدیل به اقامت دائم کشور نروژ میشود

چگونه اقامت خود را در نروژ تمدید کنم؟

هلدینگ بین المللی رابین با دارا بودن چندین شرکت و دفتر حقوقی در نروژ شما را در تمدید اقامت و راه اندازی کسب و کار در کشور نروژ حمایت می نماید. ما شما را تا دریافت کارت اقامت دائم در طی سه سال حمایت کرده و تمام مشاوره های لازم را به صورت رایگان در کشور نروژ در اختار شما قرار خواهیم داد

من در کشور نروژ دوست و اشنایی ندارم و از این لحاظ برای مهاجرت و اجاره مسکن دچار استرس هستم

ما تمام خدمات ترنسفر فرودگاهی از لحضه ورود شما به کشور نروژ تا اجاره مسکن قبل از ورود به کشور نروژرا به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد. همچنین شما را پس از دریافت کارت اقامت در ارتباط مستقیم با خانوده هایی که قبلا توسط موسسه رابین به کشور نروژ مهاجرت کرده اند قرار خواهیم داد تا از لحاظ ارتباطات اجتماعی دچار اضطراب و استرس نباشید.

برای راه اندازی کسب و کار نیاز به ایده و حمایت دارم؟

با توجه به تیم اقتصادی ما در کشور نروژ ما تمام حمایت ها در جهت راه اندازی کسب و کار را در کشور نروژ به شما ارائه خواهیم داد

میخواهم پس از ورود به کشور نروژ در یک شرکت نروژی استخدام شوم؟

در صورت تمایل شما به استخدام در یک شرکت نروژی ما تمام مشاوره های لازم در جهت نحوه انجام مصاحبه، عقد قراداد استخدام و تبدیل نوع اقامت را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد

پس از چه مدت من و خانواده ام پاسپورت نروژی دریافت خواهیم کرد؟

پس از ۷ سال شما میتوانید برای دریافت پاسپورت نروژی اقدام نمایید

مزایای اقامت خانواده من در کشور نروژ چه میباشد؟

 • خدمات درمانی رایگان برای کل اعضای خانواده
 • تحصیل رایگان برای کل اعضای خانواده
 • درآمد و سطح رفاه بالا ( هزینه زندگی و سطح درآمد در نروژ )
 • مسافرت به ۲۵ کشور اروپایی حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا
 • دریافت ویزای مولتی کانادا و استرالیا در مدت زمان یک ماه
 • سفر به اکثر کشور دنیا بدون نیاز به ویزا پس از دریافت پاسپورت نروژی

نروژ سردتر است یا کانادا؟

برای مقایسه شرایط آب و هوایی نروژ با کانادا به مقایسه دو شهر اسلو پایتخت نروژ و شهر تورنتو در کانادا می پردازیم. میانگین درجه حرارت هوا در ماه های مختلف سال بین تورنتو کانادا و اسلو نروژ برحسب درجه سانتیگراد(°C) همین طور که در جدول بالا مشاهده مینمایید شهر اسلو در نروژ با اختلاف کمی از شهر تورنتو سردتر میباشد.

 

 

 

تفاوت پاسپورت کانادا و نروژ در سال 2020 * مرجع اطلاعات سایت رسمی پاسپورت ایندکس

               

پاسپورت نروژ – رتبه جهانی پاسپورت 3 -تعداد کشور قابل سفر بدوم نیاز به ویزا با پاسپورت نروژی 93

پاسپورت کانادا – رتیه جهانی 18  – -تعداد کشور قابل سفر با پاسپورت کانادا بدوم نیاز به ویزا 65

 پس در رده بندی قدرت پاسپورت‌های جهانی پاسپورت نروژ با رتبه سوم با قابلیت سفر به ۹۳ کشور در مقایسه با پاسپورت کانادا با رتبه ۱۸ و قابلیت سفر بدون ویزا به ۶۵ کشور از قدرت بهتری برخوردار میباشد. همچنین باید توجه داشته باشید که شما با دریافت پاسپورت نروژ امکان زندگی در تمام کشورهای اتحادیه اروپا را بدون نیاز به تشکیل هیگونه پرونده مهاجرتی دارا میباشید. برای مثال شما با داشتن پاسپورت نروژی میتوانید در سوییس، اسپانیا، آلمان ، فرانسه یا هر کشور دیگر اروپایی زندگی کنید یا کسب و کار خود را به انجا انتقال دهید. برای این کار فقط نیاز به یک بلیط هواپیما دارید تا در آن کشور با ارائه پاسپورت خود به اداره مالیات و ثبت آدرس خود زندگی جدید خود را در آن کشور شروع نمایید. باید توجه داشته باشید که با داشتن پاسپورت کانادایی باید درخواست مهاجرت به آن کشور اروپایی را در ابتدا ارائه دهید و در صف پرونده‌های اداره مهاجرت قرار گرفته و درخواست شما برسی شود و در صورت موافقت برای شما یک کارت اقامت موقت صادر میشود که نیازمند طی مراحل مهاجرت از ابتدا تا دریافت کارت اقامت دائم میباشد.

کانادا یا نروژ کدام ثروتمند تر است ؟

برای مقایسه ساده ثروت و اقتصاد بین دو کشور می توان از شاخصه دو عدد رشد اقتصادی و تولید ناخلص ملی به نسبت جمعیت استفاده کرد. کشور نروژ در سال ۲۰۱۹ با درآمد ناخاص ملی $۷۵،۴۲۰ به نسبت هر نفر هفتاد و پنج هزار دلار در مقایسه با کانادا با نسب درآمد سرانه $۴۶،۱۹۵ چهل و شش هزار دلار از ثروت بالاتری نسبت به کانادا برخوردار میباشد که دلیل آن منابع نفت دریای شمال نروژ میباشد. اقتصاد و رفاه در نروژ در مورد اقتصاد و سیستم رفاهی نروژ نیار به یک مقاله مفصل جداگانه میباشد که میتوانید آن را در صفحه اقتصاد و رفاه در نروژ مصالعه نمایید. مقاله نشریه دنیای اقتصاد در مورد اقتصاد نروژ ذخیره ارزی کشور نروژ  ۲۰۰ هزار دلار به ازای هر شهروند نروژی ارزش صندوق ملی ذخیره ارزی نروژ که بزرگترین صندوق در جهان است به رقم یک تریلیون و ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است که معادل بیش از ۲۰۰ هزار دلار به ازای هر فرد نروژی در این کشور است. یعنی اگر این پول بین جمعیت نروژ تقسیم شود به هر شهروند ۲۰۰ هزار دلار پول نقد به حساب وی ارسال میشود. فاصله هوایی نروژ تا تهران فاصله مستقیم هوایی تهران تا اسلو حدود پنج ساعت و نیم میباشد اما مسیر خط هوایی مستقیم بین تهران اسلو وجود ندارد و برای سفر بین تهران – نروژ از پروازهای دارای ترانزیت در استانبول یا دوحه قطر استفاده نمایید که در این صورت فاصله زمانی سفر حدودا دو ساعت اضافه می گردد. نفت برنت دریای شمال جمعیت نروژ زبان کشور نروژ مهمترین شهرهای کشور نروژ اعتبار پاسپورت نروژ پاسپورت نروژ با رده بندی جهانی ۳ و قابلیت سفر به ۹۳ کشور جهان در رده قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان میباشد. اطلاعاتی که در این مقاله مشاهده کردین مطالب اصلی در مورد مهاجرت به کشور نروژ بود. اگر علاقه مند به مطالعه بیشتر در این مورد هستید میتوانید به مقالات زیر مراجعه نمایید.

 • سرمایه گذاری در نروژ
 • انواع اقامت نروژ
 • موقعیت های سرمایه گذاری در نروژ
 • خرید خانه و ملک در نروژ
 • افتتاح حساب بانکی در نروژ
 • تحصیل در نروژ
 • صنعت در نروژ
 • ویزای توریستی نروژ
 • دانشگاه های نروژ
 • وقت سفارت نروژ
 • مدارک لازم برای ویزای توریستی نروژ
 • اقامت دانشجویی نروژ
 • پناهندگی در نروژ
 • کیفیت زندگی در نروژ
 • مهاجرت به نروژ
 • استخدام در شرکت نروژی
 • زبان نروژی

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
5/5
اقامت هلند
اقامت ثبت شرکت

اقامت هلند

اقامت هلند کسب اقامت هلند توسط شرکت رابین از چه طریق می باشد؟ کسب اقامت هلند برای ایرانیان عمدتا از روش کاری، استارت آپ، خویش

ادامه مطلب »
ثبت شرکت فنلاند
اقامت ثبت شرکت

ثبت شرکت فنلاند

کسب اقامت ,فنلاند توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین از چه طریق می باشد؟  کسب اقامت ,فنلاند دارای انواع مختلفی میباشد که  هلدینگ رابین اقامت

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×