هر آن چه که می بایست درباره ی اقامت در کشورهای اروپایی و کانادا بدانید

همان طور که این موضوع برای همه ثابت شده است، کشورهای اروپایی مقصد افراد بی شماری از سرتاسر جهان برای اقامت، سفر و زندگی می باشد. چیزی که می بایست بدانید این است که زندگی و اقامت در کشورهای اروپایی و آمریکایی دارای قوانینی است که هر فرد می بایست به آن پایبند بوده و برای زندگی آن را رعایت کند. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی مانند کانادا می باشد به طوری که افراد بسیار زیادی را سالانه و به صورت قانونی به کشورهای اروپایی و آمریکایی مانند کانادا کارهای اقامتی آن ها را انجام می دهد. با هم به بررسی چند مورد از قوانین مهم در کشورهای اروپایی و آمریکایی که موسسه حقوقی بین المللی رابین کارهای مربوط به اخذ اقامت آن را انجام می دهد می پردازیم. با موسسه حقوقی بین المللی رابین همراه باشید.

:کشور سوئد

کشور سوئد جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که سالانه تعداد بسیار زیادی مهاجر از سرتاسر جهان از خود می پذیرد. یکی از مواردی که از طرف ایرانیان بسیار کاربرد دارد حضور ایرانیان در این کشور برای مقاصد تحصیلی و اخذ شهروندی می باشد. نکته ای که این افراد نباید فراموش کنند این است که برای اخذ اقامت کشور سوئد می بایست تمامی اطلاعات لازم خود مانند مدارک شناسایی، فرم درخواست اقامت در کشور سوئد و دیگر موارد را به کنسول گری و سفارت کشور نروژ تحویل دهند. موضوع دیگری که می بایست به آن توجه کنید این است که تمامی مدارک شما می بایست جهت ارایه برای اخذ اقامت و یا در نهایت شهروندی این کشور آماده بوده و سپس به کنسول گری و یا سفارت این کشور تحویل دهید. در صورتی که مدارک شما کامل نبوده و سپس جهت اقامت در این کشور اقدام کنید به راحتی درخواست شما رد شده و به چند ماه دیگر موکول می شود.

:نروژ

نروژ جزو آن دسته از کشورهایی است که از نظر اقتصادی در اروپا حرف های بسیار زیادی برای زدن دارد. سرمایه گذاری هوشمندانه در این کشور یکی از صحیح ترین تصمیم ممکن در زمینه ی اقتصادی است. اگر قصد احداث یک کمپانی در کشور نروژ دارید این نکته را فراموش نکنید که حتما نام شرکت و زمینه ی کاری و فعالیت آن را توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین در اداره ی ثبت کشور نروژ ثبت کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین شما را در اخذ اقامت کشور نروژ از طریق سرمایه گذاری و یا احداث شرکت همراهی می کند.

:لهستان

کشور لهستان یکی از کشورهای بسیار زیبای قاره ی سبز که در قسمت مرکز و تا حدودی شرق این قاره واقع شده است. برای این که بتوانید در این کشور اقامت کنید می بایست یک سری نکات در زمینه ی زندگی در این کشور را رعایت کنید. مردم کشور لهستان مردمانی بسیار مهربان، خون گرم و مودب هستند و آداب و رسوم بسیار زیادی در این کشور دارند که می بایست به آن اهمیت داد. به عنوان مثال رفتار بسیار گرم و صمیمی مردم و شهروندان کشور لهستان یکی از مواردی است که در سرتاسر جهان بسیار معروف است و افرادی که در این کشور به عنوان مهاجر زندگی می کنند می بایست این موضوع را فراموش نکنند که باید به این آداب و رسوم احترام گذاشته و سعی در رعایت کردن آن باشید.

:اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که سالانه افراد بسیار زیادی برای زندگی این کشور را انتخاب می کنند. اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق تحصیل و کار موارد بسیار حیاتی می باشد که افراد بسیار زیادی برای جذب آن اقدام می کنند. در مورد اخذ اقامت کاری کشور اسپانیا می بایست حتما کارفرمای شما در کشور اسپانیا نیز اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کاری کشور اسپانیا برای شما کند. موسسه حقوقی بین المللی رابین با تجربه ای بسیار توانسته شما عزیزان را در زمینه اخذ اقامت کشور اسپانیا از تمام شرایط ممکن یاری دهد.

:یونان

یکی از زیباترین و جنوبی ترین کشورهای قاره ی اروپا که سالانه افراد بسیار زیادی برای اقامت و زندگی در این کشور اقدام می کنند. آب و هوا، فرهنگ غنی و تاریخی، مردم مهربان و . . . از دلایلی است که باعث می شود کشور یونان به یکی از برترین کشورهای اروپایی جهت اقامت و اخذ شهروندی گردد. برای این که بتوانید در زمینه ی کاری در این کشور فعالیت کنید، تسلیم مدارک و دریافت تاییده و در مرحله ی آخر صدور آن قبل از سفر به این کشور یک اقدام بسیار هوشمندانه ای است.

:بلغارستان

کشور بلغارستان یکی از زیباترین و سنتی ترین کشورهای اروپایی است که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد. کشور بلغارستان نیز مانند سایر کشورهای اروپایی در زمینه ی کاری نیازمند نیروی کار قوی و کارکشته است. موضوعی که بسیار مهم است این می باشد که کشور بلغارستان نیز قوانین بسیار مهمی در زمینه ی اخذ اقامت کاری کشور بلغارستان دارد. موسسه حقوقی بین المللی رابین تمامی اطلاعات لازم در زمینه ی اخذ اقامت کاری کشور بلغارستان همراهی می کند. تقدیم مدارک مربوط به کار و همچنین از طرفی اقدام فرد کارفرما بلغاری در کشور بلغارستان جهت دریافت اقامت کاری کشور بلغارستان یکی از موارد بسیار حیاتی جهت زندگی و اخذ ویزای کاری کشور بلغارستان می باشد.

:کشور کانادا

این کشور یکی از برترین کشورهای آمریکایی است که طرفداران بسیار زیادی از سرتاسر جهان برای اخذ اقامت و شهروندی این کشور دارد. موسسه حقوقی بین المللی رابین در این زمینه می تواند به شما کمک کند. یکی از پرطرفدارترین روش های اخذ اقامت کشور کانادا، مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل می باشد. وجود دانشگاه های معتبر، سطح علمی بالا و از طرفی حمایت های گستره دولت از این قشر جامعه باعث شده تا کشور کانادا به یکی از برترین کشورهای اروپایی جهت تحصیل و اخذ شهروندی این کشور شود. دریافت دعوت نامه از دانشگاه های کشور کانادا و ارایه ی مدارک به کنسول گری و یا سفارت آمریکا یکی از مواردی است که می بایست  برای اخذ اقامت تحصیلی کشور کانادا اقدام کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا می باشد.

با موسسه حقوقی بین المللی رابین همراه باشید.