با توجه به مقالات و اطلاعاتی که در طول مقالات مختلف داده شد، کشورهای اروپایی محل های بسیار مناسبی جهت زندگی و اقامت برای افراد بسیار زیادی از سرتاسر این کره ی خاکی می باشد.  سالانه هزاران نفر به این کشور به دلایل مختلف مانند کار، تحصیل، ازدواج و . . . به کشورهای اروپایی و آمریکای مانند کانادا اقامت می‌کنند. در این میان دو کشور اروپایی در میان مهاجران طرفداران خاص خود را دارد. این دو کشور یونان و اتریش می باشند. در این مقاله به بررسی دو کشور اتریش و یونان و مواردی که درمورد این دو کشور می بایست مورد مقایسه قرار گیرد می پردازیم. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی مانند کانادا است که به وسیله ی متخصصین و مشاورین خود در زمینه ی مهاجرت و اخذ اقامت می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند. اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ با ما همراه باشید.

images 1 11 - اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ مسئله این است

:یونان

کشور یونان یکی از زیباترین و پرطرفدارترین کشورهای اروپایی در میان مردم جهان است که سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر از سرتاسر دنیا را به خود می بیند. این کشور در قسمت جنوبی قاره ی اروپا و با وسعتی نسبتا بزرگ محل بسیار مناسبی جهت زندگی، تحصیل و کار می باشد. پایتخت کشور یونان شهر بزرگ و باستانی آتن و زبان رسمی این کشور یونانی می باشد که جزو یکی از باستانی ترین و قدیمی ترین زبان های تاریخ محسوب می شود. واحد ارزی این کشور یورو می باشد که امروزه یکی از با ارزش ترین ارزهای تبادلاتی در سراسر جهان محسوب می شود. کشور یونان یکی از بزرگترین کشورهای صادر کننده در میان کشورهای اروپایی محسوب می شود. زیتون یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی کشور یونان به حساب می آید. کشور یونان یکی از زیباترین و بهترین کشورهای اروپایی در زمینه ی جاذبه های طبیعی خطاب می شود. همسایگی این کشور با کشورهای ترکیه، آلبانی، مقدونیه و بلغارستان باعث شده است که این کشور در زمینه های روابط بین الملل نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

download 1 17 - اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ مسئله این است

:اتریش

 کشور اتریش یک کشور اروپایی واقع شده در بخش مرکزی قاره ی سبز واقع گردیده است. اتریش با کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، جمهوری چک، ایتالیا، مجارستان و . . . همسایگی دارد. پایتخت کشور اتریش شهر وین و زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد.  این نکته را فراموش نکنید که زبان هایی دیگر مانند مجاری و کرواتی نیز صحبت می شود که صرفا در منطقه ای خاص این اتفاق می افتد. وسعت کشور نروژ حدود هشتاد و پنج هزار کیلومتر مربع و جمعیت این کشور نیز حدود ده میلیون نفر می باشد. کشور اتریش یکی از برترین کشورهای اروپایی در زمینه ی سرمایه گذاری خارجی می باشد به طوری که سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد خارجی ثروتمند در این کشور اقدام به سرمایه گذاری می کنند. خصوصی سازی یکی از عواملی است که باعث موفقیت کشور اتریش در زمینه ی اقتصادی گردیده است. کشور اتریش همانند نروژ یکی از کشورهای نسبتا سرد اروپایی محسوب می گردد به طوری که حدود شصت درصد وسعت کشور اتریش توسط رشته کوه های آلپ احاطه گردیده است.

اخذ اقامت در کشور یونان یا اتریش ؟ با ما همراه باشید

اقامت در کشور یونان یا اتریش؟

اخذ اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ سوال بسیار مناسبی است اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است که انتخاب یک کشور از میان یونان و اتریش کار بسیار سخت و مو شکافانه ای است. اصولا هر کدام از این کشورها ویژگی های خاص خود را دارند که بر اساس نیاز ها و علایق هر فرد می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است یک شخص در کشوری با جمعیت شلوغ و یا مدرن زندگی کند، درحالی که دیگر افراد زندگی در مکان های خلوت و با جاذبه های گردشگری و دیدنی بکر را مد نظر خود بدانند. با این حساب انتخاب یک کشور جهت اقامت و یا اخذ شهروندی می بایست بر اساس سلایق و از طرفی بودجه ی مالی شما باشد. اگر قصد فعالیت اقتصادی در یک کشور را دارید می بایست کشوری را انتخاب کنید که مناسب برای رشد اقتصادی شما باشد. پس برای انتخاب یک کشور ابتدا به خود و خواسته های خود توجه فرمایید.

download 3 8 - اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ مسئله این است

:مقایسه بین دو کشور یونان و اتریش

اصولا کشور یونان و اتریش شباهت های بسیار زیادی دارند ولی اگر قصد بررسی تفاوت های این دو کشور را دارید می بایست به این سری نکات توجه فرمایید. به عنوان مثال وضعیت آب و هوا در میان این  دو کشور بسیار با یک دیگر متفاوت است. کشور اتریش یکی از کشورهای سرد اروپایی است که اکثرا آن دسته از افرادی برای بازید و یا اقامت وارد کشور اتریش می شوند که خواهان زندگی در یک منطقه ای سرد و یا مدرن هستند. در آن طرف قضیه کشور یونان کاملا در این موضوع با اتریش تفاوت دارد. کشور یونان اصولا بخاطر آب و هوای معتدل و مدیترانه ای خود در میان مردم جهان بسیار معروف است. وجود جزایر بسیار زیبا و متعدد در این کشور باعث شده است که سالانه تعداد بسیار زیادی از مهاجران و متقاضیان اخذ اقامت کشور یونان وارد این کشور شده و نسبت به اخذ اقامت و مهاجرت خود به این کشور اقدام کنند. آب و هوای یونان بسیار معتدل و مناسب و جنگل های بسیار متعدد و زیادی در این کشور وجود دارد. از این نظر می توان کشور یونان را برتر از کشور اتریش دانست. از طرفی دیگر کشور اتریش کشوری مدرن و ثروتمند است و آن دسته از افرادی که خواهان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشوری اروپایی هستند، اتریش گزینه ای بهتری در مقایسه با یونان است. موضوع مهم دیگری که می بایست در مورد این دو کشور مقایسه کنیم بحث قیمت و مسیله ی اقتصادی بین این دو کشورها می باشد. کشور یونان اصولا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی کشوری نسبتا ارزان است به طوری که مردم این کشور در تهیه ی مایحتاج خود به هیچ عنوان با مشکل خاصی ربرو نیستند در صورتی که در اتریش چنین مسیله ای نیست. اگر بخواهیم به طور آماری این قضیه را بررسی کنیم کشور اتریش حدود 45 درصد گران تر از کشور یونان است. پس در این قضیه کشور یونان کشوری ارزان تر از اتریش است.

images 20 - اقامت در کشور یونان یا اتریش؟ مسئله این است

موسسه حقوقی بین المللی رابین در زمینه ی اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شماست. با ما همراه باشید.

اخذ اقامت در کشور یونان یا اتریش ؟ با ما همراه باشید

منبع:http://numbeo