اقامت کاری لهستان

 برای دریافت اقامت در لهستان راه های بسیار زیادی از جمله ثبت شرکت وجود دارد که با توجه به مسائل و مشکلات بسیار زیاد در کسب انواع اقامت در لهستان ما فقط راه اقامت کاری را به متقاضیان خود پیشنهاد می نماییم.این اقامت ارزان قیمت بوده و مناسب دوستانی است که میخواهند به صرف هزینه کم مهاجرت نمایند.ما در مجموعه رابین توانایی تبدیل اقامت شما به اقامت کشور دیگر را پس از مهاجرت شما دارا می باشیم پس اگر میخواید سریع و ارزان در ابتدا مهاجرت کنید ما گزینه اقامت لهستان را به شما پیشنهاد می کنیم

کسب اقامت لهستان از طریق کاری تنها پیشنهاد ما برای دریافت یک  اقامت  کشور حوزه شنگن می باشد که مجموعه رابین آن را برای افراد با توان مالی متوسط و پایین پیشنهاد می نماید. اخذ این اقامت به صورت تضمینی توسط موسسه رابین انجام می پذیرد و شما با کسب این نوع اقامت اجازه تردد به 25 کشور دیگر حوزه شینگن را دریافت می دارید. به علت کم آگاهی بسیاری از ایرانیان در مورد کشور لهستان اطلاعات مهم و مورد نیاز شما در وب سایت مجموعه رابین قرار داده شده تا شما با این کشور بسیار عالی اروپایی بیشتر آشنا شوید.

اقامت لهستان از طریق کار:

اخذ اقامت لهستان از طریق کار جزو یکی از راه های رایج مهاجران و افراد خارجی برای مهاجرت و اقامت در لهستان محسوب می شود. اخذ اقامت لهستان از طریق کار تا مدت زمان پایان کار و زمان ثبت شده در این نوع اقامت معتبر است. افرادی که عضو کشورهای اتحادیه ی اروپا نیستن و قصد کار کردن در جمهوری لهستان را دارند، برای اخذ این نوع اقامت نیازمند دریافت ویزای کار این کشور هستند. برای دریافت اقامت کار لهستان باید از طریق کنسول گری و یا سفارت جمهوری لهستان در کشور خود اقدام کرده و سپس مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت کار لهستان را به افراد ذی ربط تحویل داده و منتظر جواب درخواست خود باشید.

 

  همین حالا تو سیستم بین المللی ما ثبت نام کن  

مجموعه رابین در جلسه مشاوره با بررسی شرایط هر متقاضی بهترین روش را به وی پیشنهاد می نماید
۲۶۸۰۴۵۶۹   ۲۶۸۰۴۵۹۹ تلفن تماس و مشاور.

گالری فیلم  

 ما طبق ارزیابی شرایط هر متقاضی بهترین گزینه مهاجرت را به وی پیشنهاد می دهیم

یک انتخاب درست برای مهاجرت نیاز به یک مشاوره دقیق و تخصصی دارد که در آن فاکتورهای بسیاری از جمله شرایط مالی و خانوادگی شخص متقاضی باید در نظر گرفته شود .مجموعه ما تمام تجارب زندگی خود در اروپا را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا بهترین گزینه را برای آینده خود و خانواده انتخاب نمایید.

 

لهستان
poland - اقامت لهستان
کشور
بسیار کم – مناسب خانواده هایی با تمکن مالی کم و متوسط
هزینه دریافت اقامت
یک ماه پس از عقد قرارداد با موسسه رابین
زمان عزیمت به لهستان
پنج سال
مدت زمان دریافت اقامت دائم
بسیار کم
هزینه های جانبی برای دریافت اقامت
اقامت برای یک خانواده میباشد
برای یک خانواده
پنج ساعت هوایی
فاصله تا ایران
مانند آلمان و کشورهای اروپای مرکزی
آب و هوا
ندارد
 نیاز به سرمایه گذاری
امکان تردد به بیست و پنج کشور حوزه شنگن بدون ویزا
 امکان تردد به سایر کشورها
به ازای هر فرد خانواده  250 یورو در ماه
 هزینه زندگی
بلی
 امکان اشتغال واقعی
 رتبه پاسپورت جهانی
ندارد
 نیاز به حضور در کشور
بلی
امکان خدمات درمانی و تحصیلی رایگان
registration and opening of it company in poland 1 1200x565 300x141 - اقامت لهستان

اقامت کاری لهستان

در مورد لهستان

قوانین مهاجرتی لهستان به این صورت است که چنانچه فردی از کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیست قصد اقامت بیش از 90 روز به طور پیوسته در این کشور را دارد و یا قصد انجام فعالیت های تجاری و یا کاری داشته باشد باید درخواست مجوز اقامت بدهد. دپارتمان سیاست های مهاجرت در وزارت کشور لهستان مسئول موارد مرتبط با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است.قوانین کشور لهستان کمی پیچیده است و بهتر است در این زمینه از یک وکیل خبره مشورت بگیرید.

با این حال برای اخذ مجوز اقامت در کشور لهستان چندین روش مختلف وجود دارد. یکی از این روش ها اخذ اقامت کاری است. اخذ اقامت کاری را میتوان با ثبت شرکت و شروع یک کسب و کار و یا دریافت مجوز کار در لهستان بدست آورد.

رویای هر فرد در کسب و کارش، پیشبرد تجارت خود بدون بروکراسی بیش از حد، فساد و مانع تراشی های دولت است. کشور لهستان دقیقا جایی است که این رویا در آن محقق می شود و از طرفی چون عضو اتحادیه اروپاست، با ثبات و اعتمادِ به خود، آینده ای روشنی را پیش رو دارد.

حداقل سرمایه ی قانونی برای ثبت شرکت حداقل 15 هزار یورو است. پروسه ی انجام کار و ثبت شرکت در کشور لهستان 3 ماه بطول می انجامد. با ثبت شرکت در لهستان میتوان برای همسر و فرزندان زیر 18 سال اقامت گرفت.

بر طبق قوانین کشور لهستان محدودیتی درباره ی سرمایه در گردش و فعالیت شرکت ذکر نشده است و اگر فعالیت شرکت در حد صفر و یا نزدیک به صفر هم باشد منع قانونی وجود ندارد. فقط جهت اخذ اقامت برای سایر سهامداران شرکت بهتر است با آنان قرارداد همکاری بسته و نسبت به پرداخت مالیات، حقوق و بیمه آنها اقداماتی صورت پذیرد.

اخذ مجوز اقامت از طریق ثبت شرکت در ابتدا یک ساله داده می شود و تا 5 سال، هر سال قابل تمدید است. پس از گذشت 5 سال و با بررسی یک سری شرایط و ضوابط، اقامت دائم به فرد اعطا می شود.

مجوز کار در واقع مدرکی است که به خارجیان قانونا اجازه می دهد که در کشور لهستان مشغول به کار شوند.در صورت تغییر شغل و کارفرما نیاز است تا مجددا مجوز کار برای شغل جدید اخذ گردد. افرادی باید در لهستان مجوز کار بگیرند که از کشورهای غیر از اعضای اتحادیه اروپا آمده اند.حداقل مدرک تحصیلی برای گرفتن ویزای کار کارشناسی است و پروسه کاری آن بین یک تا دو ماه طول می کشد. تسلط به زبان رسمی این کشور، داشتن تجربه کاری، آشنایی به مهارت های It، تحصیل در رشته هایی مانند علوم کامپیوتر، امور مالی، مدیریت گردشگری در اخذ کار در لهستان توسط کارگران خارجی بسیار موثر می باشد.