اقامت نروژ

  اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت

 موسسه رابین به عنوان تنها شرکت مهاجرتی کسب اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت در ایران برای اثبات این ادعا می توانید به تمام موسسات   مهاجرتی در ایران مراجعه نمایید 

شما عزیزانی را که دارای شرایط کسب این نوع اقامت در کشور نروژ هستید را یاری می نماید.در این نوع اقامت ما برای شما یک شرکت در کشور نروژ را به ثبت رسانده و تکمیل پرونده مهاجرتی شما کارت یک ساله اقامت ثبت شرکت نروژ را برای شما و خانواده همراه اخذ می نماییم.منظور از خانواده فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال و همسر متقاضی اصلی می باشد. هزینه نگهداری شرکت برای شما در یک سال به میزان هزار یورو می باشد و پس از ۳ سال از اداره شرکت درکشور نروز به شما اقامت دائم کشور نروژ تعلق می گیرد و پس از ۴ سال دیگر می توانید برای پاسپورت نروژی درخواست نمایید. باید توجه داشته باشید که کشور نروژ ثروتمند ترین کشور دنیا نسبت به سرانه جمعیت ۵ نفری خود میباشد

موسسه حقوقی بین المللی رابین شما را از طریق ثبت شرکت واقعی در کشور نروژ برای اخذ اقامت کشور نروژ یاری می نماید

۲۶۸۰۴۵۶۹   ۲۶۸۰۴۵۹۹ تلفن تماس و مشاوره

اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت:

طبق آخرین آمارهای جهانی در سال ۲۰۱۷  میلادی نروژ یکی از برترین و زیبا ترین کشورهای قاره سبز محسوب می شود که این کشور جمعیتی قریب به ۵,۲۸۰,۰۰۰ نفر را در خود جای داده است که از این حیث پنجمین کشور پر جمعیت اروپا می باشد. جای هیچ شگفتی ای نیست که کشور نروژ هدف بسیاری از مهاجران و افراد خارجی جهت اخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت و فعالیت های تجاری باشد. اخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت بهترین فرصت برای افراد زبده و حرفه ای جهت احداث کمپانی و یا شرکت خود جهت اخذ اقامت نروژ می باشد. از مزایای این نوع اقامت این است که در صورت تایید شرکت شما به مدت یک سال اقامت نروژ را خواهید داشت که بعد می توانید آن را تمدید کرده و از طریق آن اقامت دایمی کشور نروژ را از آن خود کنید. یکی دیگر از ویژگی های اخذ اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت این است که فرد در مدت زمان اقامت خود به هر میزان و دفعاتی که می خواهد می تواند از این کشور خارج و یا به ان داخل شود.

 در مورد نروژ

نروژ با جمعیت حدود ۵ میلیون نفری، یک کشور پر رونق اقتصادی در دنیا بشمار می رود و به عنوان یکی از رهبران جهانی در صنایع مختلف مانند دریایی، انرژی، فناوری و ارتباطات شناخته می شود. کشور نروژ مکان جذابی برای شروع یک کسب و کار عالی است و هر ساله حدود ۳۵۰۰۰ هزار کسب وکار جدید در این کشور ثبت می شود.

انواع شرکت های موجود در نروژ عبارتند از:

-شرکت های خارجی ثبت شده نروژی (NUF)

– مالکیت انحصاری

– شرکت خصوصی با مسئولیت محدود (AS)

تاسیس یک شرکت خارجی ثبت شده در نروژ یا NUF ایده ی خوبی است اگر شما در حال حاضر یک شرکت در حال فعالیت در کشور خود دارید و قصد دارید کار خود را به نروژ توسعه دهید.

شرکت های مالکیت انحصاری، فقط و فقط دارای یک مالک است که برای ثبت آن و شروع کسب و کارتان ارائه ی آدرس محل کار در نروژ الزامی است. با ثبت شرکت های مالکیت انحصاری مجبور نیستید که در همان کشور اقامت داشته باشید.

ثبت شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در بین افرادی که قصد اقامت در کشور نروژ را دارند بسیار رایج است. در این نوع شرکت ها نیاز است تا صاحبان سرمایه گذاری، سرمایه ای بالغ بر حداقل ۳۰ هزار کرون نروژی (NOK)  در حساب بانکی شرکت سپرده گذاری کنند که در مراحل بعدی توسط حسابرس مورد بررسی قرار می گیرد.

 مراحل باز کردن یک شرکت با مسئولیت محدود در نروژ:

۱) انتخاب یک نام و تأیید آن در ثبت نام از کسب و کار در شرکت

۲) باز کردن حساب بانکی و سپرده حداقل ۳۰ هزار کرون نروژی

اطلاعاتی که باید در ثبت نام باشد عبارتند از نام نهاد، اساسنامه، تاریخ اختلاط، ستاد ثبت نام،ارزش هر سهم ، نقش این شرکت، اسامی اعضای هیئت مدیره و نام مدیر کل. این فرایند اگر از طریق اینترنت انجام شود چند روز طول می کشد و یا اگر فرد انجام دهد چند هفته زمان می برد. هزینه برای هر ثبت نام و هر درخواست اطلاع رسانی می شود و در همان زمان باید درخواست مالیات بر ارزش افزوده پُر شود.ثبت نام برای کارکنان و بیمه آسیب و طرح بازنشستگی باید انجام شود.

به یاد داشته باشید که برای شروع کسب و کار در کشور نروژ باید بالای ۱۸ سال، سن داشته باشید.افراد خارجی برای شروع یک کسب و کار در این کشور باید  ‘D Number’ بگیرند. اخذ این کارت برای همه ی خارج ها در نروژ نیز الزامی است.

سفر به ۱۶۳ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا با پاسپورت نروژ

no - اقامت نروژ