اقامت کاری سوئد

کار در سوئد

اقامت کاری سوئد

برای دریافت اقامت کاری سوئد شما باید یک دعوتنامه کاری از یک شرکت سوئدی داشته باشید این شرط اول شروع دریافت این نوع اقامت میباشد. شرکت های سوئدی اصولا بیشتر نیروی کار خود را از داخل سوئد یا کشورهای اروپایی تامین می نمایند و جز موارد خاصی مانند موقعیت های کاری برای برنامه نویس های حرفه ای شما شانس بسیار پایینی برای دریافت یک پیشنهاد کاری از یک شرکت سوئدی خواهید داشت. کشور سوئد برنامه مهاجرتی در قالب خرید ملک یا سرمایه گذاری مانند کشورهای جنوب اروپا ندارد اما شما می توانید با سرمایه گذاری در یک شرکت سوئدی یک پیشنهاد کاری از آن دریافت کنید و برای مشارکت در پروژه کاری به سوئد بروید. هلدینگ رابین می تواند با معرفی شرکتها و ارتباط با آن ها موقعیت های سرمایه گذاری مناسبی را در کشور سوئد به شما معرفی نماید. از مزایای این نوع سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • وام خرید خانه تا سقف 250 هزار یورو در کشور سوئد پس از 6 ماه از زمان ورود با سود 1 درصد سالیانه و بازپرداخت 30 ساله

  • کسب اقامت کاری در مدت یک ماه پس از امضای قرارداد توسط شرکت رابین برای کل خانواده شامل همسر و کلیه فرزندان زیر 21 سال مجرد

  • کسب اقامت دائم سوئد پس از 4 سال برای کل خانواده

  • کسب پاسپورت سوئدی پس از 5 سال برای کل خانواده

  • اجازه کار برای کل خانواده از روز ورود به سوئد

  • تحصیل رایگان در دانشگاه های سوئد برای کل خانواده

  • خدمات درمانی رایگان برای کل خانواده

در این نوع اقامت برای شما دو اقامت کاری دو ساله صادر میشود و در نهایت پس از چهار سال شما میتوانید اقامت دائم خود رادریافت نمایید و در سال پنجم برای پاسپورت و تابعیت سوئدی اقدام نمایید.

با توجه به وعده های بسیاری از موسسات مهاجرتی و تجربیات تلخ اطرافیان یا خودم از سو استفاده های مالی در این حوزه چگونه از مراحل انجام کسب اقامت و پرداخت هزینه اطمینان خاطر داشته باشم ؟

موسسه حقوقی رابین تنها موسسه مهاجرتی ایران میباشد که برای آسودگی خاطر مراجعین خود از روش امانت گذاری دفترخانه اسناد رسمی زیر نظر قوه قضاییه بهره میبرد. در این روش شما پس از عقد قرارداد کسب اقامت وجه الضمان انجام قراداد را به صورت ضمانت سندی یا مالی نزد دفترخانه تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت به امانت میگذارید و هیچونه پرداختی به موسسه حقوقی رابین نخواهید داشت. در این روش دفترخانه اسناد رسمی به عنوان امین انجام قراداد بین متقاضی و وموسسه رابین قرار گرفته و در صورت عدم موفقیت موسسه حقوقی رابین در کسب کارت اقامت در مدت زمان قید شده در قراداد تمام مبلغ یا سند به امانت گذارده شده را به شما عودت خواهد داد.

با توجه به وضعیت تورم در حال حاضر پول نقد برای پرداخت هزینه های کسب اقامت ندارم و باید ملک یا زمینم را برای هزینه های مهاجرت تبدیل به نقدینگی کنم، آیا میتوانم بدون پرداخت وجه نقد و فقط با ضمانت گذاری سند ملکیم تا زمان مشخص شدن نتیجه پرونده برای عقد قراداد پرونده مهاجرتی با شما اقدام نمایم؟

بله شما میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و با قرادادن سند ملکی به عنوان ضمانت در دفترخانه اسناد رسمی شروع به انجام عقد قراداد با موسه حقوقی رابین نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید.
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×