اطلاعات لازم جهت اخذ اقامت کاری کشور آلمان

اطلاعات لازم جهت اخذ اقامت کاری کشور آلمان

 

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در سرتاسر دنیا نیاز به نیروی انسانی در به کارگیری صحیح و فراهم کردن آن برای جوامع بشری نیاز مبرمی است. با توجه به این موضوع که کشورهای اروپایی در زمینه ی تکنولوژی، علم و صنعت تا حدو بسیار زیادی پیشرفت کرده اند و به یکی از قطب های برتر جهانی در این زمینه تبدیل گشته اند، نیازمند به کارگیری و استفاده از نیروی کاری زبده و حرفه ای می باشد. با توجه به کوچک بودن کشورهای اروپایی و از طرفی وجود دامنه ی کاری و زمینه های شغلی متفاوت، نیاز به نیروی کاری خارجی به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است. به همین دلیل دولت مردان کشورهای اروپایی تصمیم به تصویب قوانینی جدید در زمینه ی کار و استفاده از نیروی کاری خارجی است. یکی از قوانین بسیار مهمی که در سال های گذشته وضع شده است داشتن ویزای کاری برای افراد خارجی و غیر اروپایی است. کشور آلمان نیز در چند سال گذشته به یکی از قطب های قوی و تاثیرگذار در زمینه ی صنعت و اقتصاد شده است که بیش از پیش نیاز به نیروی کاری در تمام شاخه های مختلف صنعت، علم و اقتصاد شده است. این موضوع باعث شده تا دولت آلمان اقدام به اعطا یک گواهی و یا همان ویزا مبنی بر اجازه ی کار در کشور آلمان به افراد غیر اروپایی تحت عنوان اقامت کاری کشور آلمان کند. اقامتی که به فرد اجازه می دهد قانونا در کشور آلمان کار کرده و از اکثر تجهیزات و امکانات کشور آلمان به میزان مناسب و مساوی با دیگر افراد استفاده کند. موضوعی که بسیار اهمیت دارد این است که نسبت به اخذ اقامت کاری آلمان می بایست ابتدا اقدام به درخواست این نوع اقامت کنید که اصولا کار و فرایند نسبتا سختی است و نیامند صرف زمان و هزینه ی بسیار زیادی برای فرد متقاضی می باشد. اما خبر خوش! شما تنها نیستید! موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما متقاضیان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید به راحتی با متخصصین و مشاوران موسسه ی رابین در ارتباط بوده و نسبت به دیگر روش های مهاجرت و اقامت در کشورهای مذکور اطلاعات لازم را به دست آورید. با ما همراه باشید.

اقامت کشور آلمان و اقامت کاری کشور آلمان

اقامت کشور آلمان

کشور آلمان:

آلمان یکی از برترین و مهم ترین قطب ها صنعتی در قاره سبز و کل دنیا می باشد. این کشور در زمینه های صنعتی، اقتصادی، گردشگری، منابع طبیعی و . . . یکی از قدرت های بلامنازع اروپایی است. واحد ارزی کشور آلمان یورو بوده و زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد. با توجه به عضو بودن کشور آلمان در اتحادیه ی اروپا، منطقه ی اقتصادی اروپا  معاهده ی شنگن شهروندان و افراد مقیم این کشور می توانند به راحتی به این کشورها سفر کرده و از هزینه های بسیار کم تری در مقایسه با سایر افراد بهره مند شوند. با توجه به قدرت مند بودن کشور آلمان در زمینه ی اقتصادی حدود چندین سال گذشته این کشور به ریاست اتحادیه ی اروپا تبدیل شده است. تصمیم های اقتصادی کشور آلمان باعث شده است که اتحادیه ی اروپا نسبت به چند سال گذشته پیشرفت بسیار زیادی کند به طوری که در اکثر شاخه ها و موارد اقتصادی به یکی از قدرت های مستقل جهانی تبدیل شده است.

اقامت آلمان و اقامت کاری کشور آلمان

اطلاعات کلی درمورد اخذ اقامت کاری کشور آلمان:

بدون شک همان طور که در بالا به آن اشاره ش، کشورهای آلمان یکی از برترین کشورهای اروپایی در زمینه ی کار و پیشرفت در زمینه ی اقتصادی می باشد اما این نکته را فراموش نکنید برای این که بتوانید در کشور آلمان مشغول به کار شوید می بایست ویزای کاری کشور آلمان را دریافت کنید. ویزای کاری آلمان نوعی گواهی است که به فرد اجازه می دهد در آلمان به صورت قانونی کار کرده و رسما وارد بازار کار و تجارت کشور آلمان شود. این موضوع را فراموش نکنید که اخذ اقامت و یا همان ویزای کاری کشور آلمان برای افراد غیر اروپایی امری ضروری و حیاتی است. افرادی که شهروند عضو کشورهای اتحادیه ی اروپا و یا منطقه ی اقتصادی اروپا هستند نیازی به اخذ ویزای کاری کشور آلمان ندارند. این روش اقامتی از سال 2005 میلادی به کار گرفته شده و با استقبال گسترده ی افراد خارجی در سرتاسر جهان شد. نکته ی مثبتی که می توان به آن اشاره کرد این است که ویزای کاری آلمان برخلاف به عنوان مثال ویزای تحصیلی این کشور نیاز به مدرک زبان آلمانی نیست و می توانید حتی با یک مدرک آیلتس نیز نسبت به دریافت ویزای کاری و اقامت این کشور اقدام کنید. نکته ای که بسیار مهم است این می باشد قبل از مهاجرت به آلمان برای کار می بایست کارخانه مورد نظر به شما درخواست و یا همان پیشنهاد کار داده باشد. اصولا فرایند اخذ ویزای کاری کشور آلمان یکی از کارهای سخت در شاخه ی مهاجرت و اقامت می باشد اما خوشبختانه با توجه به تجربه ی بسیار بالای موسسه حقوقی بین المللی رابین می توانید به راحتی نسبت به اخذ اقامت کاری کشور آلمان اقدام کنید.

اقامت آلمان و اقامت کاری کشور آلمان

اقامت آلمان

مدارک لازم جهت دریافت مهاجرت به کشور آلمان از طریق کار:

بدون شک برای این که بتوانید به کشور آلمان مهاجرت کرده و مشغول به کار شوید، می بایست نسبت به اخذ اقامت کاری آلمان اقدام کرده و مدارک لازم جهت دریافت این اقامت ر اقبل از قرار اصلی سفارت فراهم کنید. اولن و مهم ترین مدرک مهم جهت مهاجرت به کشور آلمان از طریق کار پر کردن فرم تقاضا برای این موضوع است. مواردی دیگر مانند شناسنامه، پاسپورت معتبر دو قطعه عکس 4*6، بیمه نامه، ترجمه ی مدارک به زبان آلمانی یا انگلیسی، سوابق کار و رزومه ی کامل فرد از دیگر مدارکی است که سفارت و یا کنسول گری کشور آلمان از فرد متقاضی اخذ اقامت کشور آلمان می خواهد. ویژگی مثبتی که در مورد ویزای کاری کشور آلمان وجود دارد، عدم نیاز به سابقه کاری بلند مدت است و در این زمینه جایی برای نگرانی وجود ندارد.

اقامت دائم آلمان و اقامت کاری کشور آلمان

اقامت دائم آلمان

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه ی اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان می باشد .با ما همراه باشید.

منبع: اقامت کاری آلمان