انواع اقامت

انتخاب روش مهاجرتی

در کل به غیر از پناهندگی و ازدواج چهار روش کلی مهاجرت وجود دارد که متقاضی بنا به شرایط یکی از آنها پس مشاوره با کارگزار انتخاب می نماید.

روش سرمایه گذاری

این روش مهاجرتی معمولا در کشورهای شمال اروپا به دلیل ثروتمندی این کشورها وجود ندارد ولی برای سرمایه گذاری این روش با روش کاری ترکیب میشود

مناسب خانواده های با درآمد بالا،پزشکان

مناسب افراد بالای 55 سال )  خرید ملک در جنوب اروپا)

مزایا

هزینه مهاجرتی بسیار پایین

درآمد ارزی حاصل از سرمایه گذاری

دریافت اقامت تضمین شده

امکان اخذ اقامت برای خویشاوندان

روش ثبت شرکت

این روش مناسب خانواده هایی با درآمد بالا یا متوسط بوده که دارای تخصص مهندسی یا هنری میباشند. همچنین این روش مناسب افراد مجرد دارای تخصص و حرفه مهندسی یا هنری میباشد که چن سال از فارغ التحصیلی آن های می گذرد و از تمکن مالی مناسبی برخوردارند.

مزایا

امکان جست و جو کار از روز اول ورود

هزینه مهاجرتی مناسب

زمان انتظار کمتر از یک سال

روش کاری

این روش مناسب خانواده هایی با درآمد بالا میباشد که مایل به کار و مشارکت در یک شرکت خارجی هستند

مزایا مدت زمان انتظار کمتر از 6 ماه

روش تحصیلی

این روش مناسب افراد زیر 35 سال دارای انگیزه تحصیل با سطح زبان مناسب میباشد

مزایا

هزینه مهاجرت پایین

انتخاب شرکت کارگزار مهاجرت

شرکت های مهاجرتی در ایران بر اساس توانایی جهت اخذ اقامت روش های متفاوت بازاریابی را انتخاب می نمایند..

همواره توصیه ما در این بوده است که برای راستی آزمایی کارگزار مهاجرت از شیوه امانت در دفترخانه اسناد رسمی استفاده نمایید. در این حالت شما  از لحاظ منطقی و روانی مطمئن به انجام قرارداد اقامت خواهید بود و پول شما نزد دفترخانه به امانت می ماند و سودی به شرکت کارگزار  تعلق نمیگیرد. در این روش کلاهبرداری و سواستفاده مالی کارگزار مهاجرت به صفر رسیده و در صورت عدم توانایی در اخذ اقامت با شما قراردادی منعقد نمی نماید.

در صورت نیاز به این روش میتوانید با کارگزاران دیگر از مشاوره حقوقی رایگان ما در این زمینه استفاده نمایید.

باید توجه داشت که مهاجرت از طریق روش های قانونی نیاز به ارتباطات و تسلط بر موضوعات مختلف در در کشور مقصد داشته امری که اکثر شرکت های مهاجرتی در ایران از آن بهره مند نیستند و هر پرونده نیاز به اقدامات بسیاری داشته که انجام تعداد پرونده های بالای آن در توان هیچ شرکتی مهاجرتی نیست. بدین جهت شرکت رابین با قبول تعداد پرونده های محدود و خاص اقدام به انجام پرونده های مهاجرتی با درصد موفقیت بالا به صورت تضمینی می نماید که در صورت عدم موفقیت پرونده هیچ حق الزحمه ای از متقاضی دریافت نمی گردد.

×