بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت را در این مقاله برای شما لیست کرده ایم با ما همراه باشید.

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت و اخذ شهروندی اتحادیه اروپا

امروزه مهاجرت و زندگی در کشور های اروپایی یکی از بزرگترین آرزوی افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان است. در کشور ایران مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای اروپایی بسیار رایج شده است. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های ایران جهت اخذ اقامت بهترین کشور های اروپایی و آمریکایی مانند یونان، اسپانیا، انگلیس، کانادا، نروژ و . . . . می باشد.  این مقاله به بررسی 5 کشور که بهترین و آسان ترین راه برای مهاجرت و اخذ شهروندی اتحادیه ی اروپا را مورد بررسی قرار می دهد تا کمک به کسانی که قصد اقامت و حق شهروندی این کشورها دارند، را کند.موسسه حقوقی بین المللی رابین بهترین وسریع ترین راه برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی را برای شما فراهم می کند.

بسیاری از کشورهای جهان فرایند اخذ اقامت و شهروندی خود را بسیار راحت و سریع تعیین می کنند تا به وسیله ی آن بتوانند سرمایه گذاری و تجارت بومی در کشور خود را رونق دهند. یکی از بهترین و آسان ترین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت و شهروندی اتحادیه ی اروپا سرمایه گذاری در یکی از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا است.

طبق بررسی ها و آنالیز هایی که توسط موسسه مشاوره ی حقوقی Henley & Partners صورت گرفته است کشورهایی بر اساس کیفیت سطح زندگی، شهرت و ارزش جهانی و دیگر خصلت ها طبقه بندی و رده بندی کرده اند.

در این قسمت بهترین و آسان ترین کشور برای مهاجرت و اخذ شهروندی اتحادیه ی اروپا فراهم شده است.

پنج کشور عضو اتحادیه ی اروپا که آسان ترین و ارزان ترین روش برای مهاجرت و اخذ شهروندی کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا را فراهم کرده اند عبارتند از:

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

  1. بلغارستان یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت:

بلغارستان یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی است که از طریق آن می توان اقامت کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا را اخذ نمود. این کشور در جنوب شرقی اروپا واقع شده است که از جنوب با یونان و ترکیه و از شمال با کشور رومانی همسایگی دارد. موقعیت مکانی کشور بلغارستان این کشور را به یکی از بهترین کشور های اروپایی برای اخذ اقامت و شهروندی کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا تبدیل کرده است. سطح زندگی مناسب و مطلوب ،اقلیم آب وهوا و جاذبه های دیدنی کشور بلغارستان آن را به یکی از مقاصد مهاجرین به این کشور شده است. تنها با سرمایه گذاری به مبلغ 500,000 یورو در کشور بلغارستان به مدت پنج سال می توانید شهروندی این کشور را اخذ کنید.

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

  1. یونان یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت:

یونان یکی از کشورهای بسیار زیبای اروپا با جمعیتی بالغ بر یازده میلیون نفر می باشد که یکی از بهترین و آسان ترین راه برای اقامت و اخذ شهروندی کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا می باشد. یونان دارای تاریخ غنی ای از تولد دموکراسی، فلسفه ی غربی، بازی های المپیک، ادبیات غربی، علوم سیاسی، اصول علمی و ریاضیات محض تا درامای غربی است. این ها دلایلی محکم برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور یونان می باشد. بعد از اخذ ویزای نوع D کشور یونان، تنها با خرید ملک به ارزش 250,000 یورو می توانید برای اخذ حق شهروندی این کشور زیبا اقدام کنید. یونان یکی از بهترین و ارزان ترین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور های عضو اتحادیه ی اروپا می باشد.

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

  1. جزیره ی قبرس یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت:

این جزیره یکی از زیباترین جزیره های موجود در قاره ی اروپا است که سالانه بالغ بر صدها هزار گردشگر از سر تاسر جهان برای بازدید از این جزیره به آن جا سفر می کنند. این جزیره ی مدیترانه ای مقصد بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به دلیل میزان بسیار کم مالیات تنها به ارزش 12,5 درصد از مبلغ سرمالیه گذاری می باشد که این جزیره را به یکی از بهترین و آسان ترین کشور های اروپایی برای اقامت در کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا تبدیل کرده است. برای اخذ اقامت کشور قبرس می توانید تنها با خرید ملک به ارزش حداقل 300,000 هزار یورو در این کشور اقدام کنید.

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

  1. اسپانیا یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت:

کشور اسپانیا یکی از تاریخی ترین و منحصر به فرد ترین کشور های اروپایی است که یکی از بهترین کشور های اروپایی است که از طریق آن می توانید اقامت کشور های عضو اتحادیه ی اروپا را کسب کرده و به راحتی در این کشور ها بدون نیاز به ویزا سفر کنید. این کشور یکی از شاد ترین کشور های اروپایی است که نرخ امید به زندگی آقایان 80 سال و درمورد خانوم ها این نرخ به 86 سال می رسد. قوانین و ملزومات لازم جهت اخذ اقامت و شهروندی اسپانیا مشابه کشور پرتقال است. تنها با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو در کشور اسپانیا می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید. سرمایه گذاری به ارزش 2 میلیون یورو در دولت اسپانیا به عنوان قرض به این دولت نیز یکی دیگر از راه های ساده ی اخذ اقامت کشور اسپانیا است این کشور یکی از کشور های عضو اتحادیه ی اروپا نیز می باشد.

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت

  1. بلژیک یکی از بهترین و آسان ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت:

بلژیک یکی از بهترین و آسان ترین کشور برای مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا می باشد. این کشور در نیمه ی شمالی قاره سبز با وسعتی نسبتا کوچک( مساحت1385km) و یکی از پرجمعیت ترین کشور های اروپایی است که هدف بسیار زیادی از مهاجران برای اخذ اقامت و شهروندی آن می باشد. بلژیک از شمال با کشور هلند، از شرق با آلمان، از جنوب شرق با لوگزامبورگ و در ضلع جنوبی خود با کشور زیبای فرانسه همسایگی دارد. بلژیک از سال 1830 میلادی استقلال خود را اعلام کرد و به عنوان یکی از اعضای مستقل کشورهای  عضو اتحادیه ی اروپا نیز محسوب می شود. فرایند اخذ اقامت و شهروندی کشور بلژیک تنها به مدت دو ماه طول می کشد و کار کردن در این کشور یکی از دلایلی است که بسیاری از مهاجران به این کشور اقامت می کنند. سرمایه گذاری در کشور بلژیک نیز یکی دیگر از راه های رایج اخذ اقامت بلژیک می باشد.

منبع:

اقامت اروپا