در این مقاله به بررسی بهترین کشور برای مهاجرت میپردازیم.

کشور جدید زندگی جدید و بهترین کشور برای مهاجرت

آیا قصد دارید تا زندگی جدیدی را در کشور جدیدی آغاز کنید؟ در اینجا دلایلی که کانادا می تواند مکان مناسبی برای ساختن خانه تازه تان باشد ذکر شده است:

بهترین کشور برای مهاجرت

زندگی در کانادا

بیش از ۲۵۰ هزار ساکن دائمی جدید هر ساله به کشور کانادا می آیند .دولت کانادا سالانه میلیون ها دلار سرمایه گذاری می کنند که به این تازه واردها کمک کرده ، زندگی جدیدی در کانادا شروع کنند و اطمینان حاصل کنند که همه این تازه واردها از کیفیت بالای زندگی بهره مند می شود
2. کانادا نه تنها کشور بسیار خوبی برای بدست آوردن فرصت کاری است بلکه محیطی بسیار عالی برای تشکیل خانواده در یک جامعه امن و مطمئن است. نرخ جرم و جنایت کانادا بسیار پایین است
3. در کانادا نسبت به هر کشور صنعتی دیگری تحصیلات اهمیت بسزایی دارد.
4. بر اساس آمار، کانادا در راس کشورهایی قرار دارد که پذیرش و تحمل اقلیت های مختلف را در کشور خود داراست .
5. کانادا دارای اقتصاد قوی و پایداری است. با فرصت های بسیار زیادی برای کارگران ماهر. انتظار می رود که کانادا یکی از قویترین قطب های اقتصادی رو به رشد در گروه جی ۷ در طی سال‌های آینده باشد.
6. به گفته انجمن جهانی اقتصادی کانادا دارای پایدار ترین سیستم بانکی برای هفتمین سال متوالی در جهان است. بر اساس رتبه بندی بلومبرگ کانادا دومین مکان در جهان برای انجام بیزینس در نظر گرفته شده است . از نظر استانداردهای زندگی در دومین رتبه بالا در جی ۲۰ قرار دارد . بر اساس آمار تولید ناخالص داخلی ، کانادا دارای نرخ سالیانه تورم بسیار پایینی است و این به این معنی است که شما و خانواده تان می توانید با صرف هزینه های معقول زندگی خود را بگذرانید .

زندگی در کانادا

زندگی در کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

آیا قصد نقل مکان به کشور کانادا را دارید ؟
آیا می دانید که اولین قدم در این امر مهم آماده سازی است؟

کسب شغل در دومین کشور بزرگ جهان بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که تصور می کنید.پس هرگز بدون هماهنگی با مراکز کار یابی اقدام نکنید.
دومین کشور بزرگ جهان کانادا ، تنوع اقلیمی بسیار وسیعی دارد. ونکوور با آب و هوای ساحلی معتدل و کوههای اطراف آن ،منطقه شلوغ و بین المللی تورنتو و میدان های نفتی و گازی و طوفانِ زمستانی آلبرتا و ساسکاچوآن. در نتیجه از میزان تحمل و یا آب و هوایی که به مزاج شما می سازد اطمینان حاصل کنید و سپس شهر خود را برای ماندن انتخاب کنید.
کانادا در حال حاضر یکی از اهداف اصلی مهاجران ایرلندی است. اما رشد جمعیت در آن بسیار آرام است .تنها ۱۳۰۰ نفر ایرلندی در سال ۲۰۰۹ به کانادا مهاجرت کرده است که این رقم در سال ۲۰۱۴ به ۱۴۰۰ نفر رسید. اقتصاد کانادا در دهه گذشته دستخوش تغییرات ژرفی شده است و رونق منابع طبیعی سبب شده که کانادا با کمبود عظیم نیروی انسانی کار ،تاجران، صنعتگران و متخصصین به خصوص در آلبرتا و ساسکاچوان مواجه شود که این خودش نوید پذیرش مهاجران بیشتری را می دهد.

اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کاناد ابهترین کشور برای مهاجرت

راهنمای مطالعه کشف کانادا حقوق و مسئولیتهای شهروندی

خواه از هنگام تولد شهروند کانادا باشیم و خواه به انتخاب خودمان ، به عنوان یک فرد کانادایی باید راجع به تاریخ ، میراث و حقوق شهروندی بدانیم. حقوق و وظایف شهروندی به تازه واردها به منظور تست شهروندی آموزش داده می شود. این مهم همچنین شامل اطلاعاتی در مورد تاریخ کانادا، ساز و کار دولت، سمبل کانادا و مناطق آن است. همه این ها در « دیسکاور کانادا» ذکر شده است و می توانید آن را از خودِ سایت مهاجرت کانادا دانلود کنید.
در کانادا همه مشمول قانون می شوند از جمله:
پلیس
دولت
مقامات دولتی

حقوق عمومی و حقوق خصوصی و بهترین کشور برای مهاجرت

قانون می‌تواند به دو دسته خصوصی و عمومی تفکیک شود. قوانین عمومی ،‌ قانونِ ارتباط بین فرد و جامعه و تعیین نقش سطوح مختلف دولتی را شامل می شود: قانون کیفری،قانون اساسی، قانون اداری .
قانون خصوصی نیز مربوط به روابط بین افراد و قوانین مدنی معین شده برای قراردادها، مالکیت حقوقی، وظایف اعضای خانواده، خسارت زدن به دیگران یا به اموالشان معین می شود.
دادگاه
دادگاه در کانادا به مردم کمک می‌کنند تا اختلافات خود را به صورت منصفانه و تحت لوای قانون حل کنند. دادگاها استانداردها را معین می کنند، قوانین را تفسیر می کنند و پرسش هایی را که بر همه سطوح جامعه تاثیرگذار است مطرح می کنند. اما اکثر مردم سعی می کنند اختلافات خود را تا جایی که امکان دارد بیرون از دادگاه ، ازطریق میانجیگری و حکمیت حل و فصل کنند.

اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

نماینده حقوقی و بهترین کشور برای مهاجرت

اگر به یک دادگاه کانادایی احتیاج دارید فکر مناسبی است که یک وکیل استخدام کنید. سرویس هایی در کانادا هست که به شما کمک می کند تا وکیل پیدا کنید مانند:
سازمان های خدماتی استانی و محلاتی
اگر درآمد مناسبی ندارید حتا می توانید وکیل مجانی بگیرید .این یک کمک قانونی است که هر استان و منطقه ای مساعدت های اجتماعیِ حقوقی به شهروندان خود داشته باشد .شما همچنین می توانید از سازمان خدمات مهاجرت در شهر یا شهرستان خود برای استخدام وکیل کمک بخواهید.
پلیس
در کانادا پلیس های مختلف وجود دارد که شامل:
پلیس فدرال
استانی
منطقه‌ای
و پلیس وابسته به شهرداری میشود.
اگر قربانی جنایت یا شاهد وقوع جرم باشید و یا در مورد فعالیت جنایی خبر داشته باشید وظیفه شماست که با پلیس تماس بگیرید. شماره ی پلیس محلی در صفحه اول کتاب تلفن شهری وجود دارد اما اگر خواستید به صورت اورژانسی با پلیس تماس بگیرید 9۱۱ استفاده کنید
اگر پلیسی از شما سوال پرسید و یا شما را دستگیر کرد:
آرام باشید
مقاومت نکنید
به صورت مستقیم به پلیس نگاه کنید
تا آنجایی که می توانید شفاف صحبت کنید
مطمئن باشید که میدانید به چه دلیلی دستگیر شده اید
درخواست وکیل و در صورت لزوم مترجم را بکنید
هرگز پیشنهاد پول، کادو یا خدمات ندهید
یادتان باشد بر طبق قانون کانادا تا زمانی که خطای شما ثابت نشده باشد شما فرد بی گناهی به حساب می آید

دریافت ویزای تحصیلی کانادا

دریافت ویزای تحصیلی کانادا بهترین کشور برای مهاجرت

موقعیت جغرافیایی

کانادا هم مرز ایالات متحده آمریکا از جنوب و از شمال غربی است. کانادا از پوشش اقلیمی متنوعی برخوردار می باشد کوه های بلند ، فلات های چمن پوشِ وسیع ،انواع مختلف جنگل ها ،تندرا قطبی ( جایی که زمین بصورت دایمی یخ بندان است). و خانه بسیاری از رودها و رودخانه هاست.

فصل ها

کانادا کشور چهار فصل است. بهار، تابستان، پاییز و زمستان. با مراجعه به اطلس کانادا می توانید از اطلاعات جغرافیا و آب و هوای کانادا بصورت جامع و کامل مطلع شوید. همچنین می توانید پیش بینی آب و هوا را در هر شهر و شهرستانی در کانادا مشاهده کنید.
زمستان
زمستان در اغلب جاهای کانادا بسیار سرد است با درجه دمای زیر صفر . برف زمین را از ماه دسامبر تا مارس و آوریل می پوشاند.( در جنوب غربی ،بریتیش کلمبیا، باران بسیار معمول تر است تا برف.) وابسته به اینکه شما از کدام کشور مهاجرت کرده باشید ممکن است که کمی بابت برف و سرما در اولین مواجهه تان با زمستان کانادایی شگفت زده شوید. با پوشیدن لباس مناسب اما می توانید خود را برای لذت بردن از زیبایی منحصر به فرد زمستانِ کانادایی آماده کنید. حتما مطمئن باشید که کلاه، چکمه، دستکش و کت زمستانی تهیه کرده باشید.
تابستان
تابستان از حول و حوش ژوئن تا سپتامبر شروع می‌شود و هوا مابین هوای گرما و هوای داغ متغیر است .در ساعات روز دمای هوا را بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سلسیوس یا سانتیگراد می باشد . در جنوب اونتاریو و کِبِک هم می تواند بسیار شرجی باشد.
بهار و پاییز
بهار و پاییز فصل های گذرا هستند. به این معنی که هوا شروع می کنند به سرد شدن یا گرم شدن . باران در این فصل ها بسیار زیاد است.

فرنگستان