ثبت شرکت فنلاند

ثبت شرکت فنلاند

کسب اقامت ,فنلاند توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین از چه طریق می باشد؟

 کسب اقامت ,فنلاند دارای انواع مختلفی میباشد که  هلدینگ رابین اقامت ,فنلاند را به بنابر شرایط شما از یکی از طرق زیر انجام می دهد

 1. این اقامت از روش خویش فرمایی( ثبت شرکت ,فنلاند- استارت آپ)   این نوع اقامت در مدت دو سال تبدیل به اقامت دائم میشود.این اقامت سریع ترین روش دریافت اقامت دائم دراروپا میباشد.
 2. سرمایه گذاری در یک شرکت ,فنلاندی ( خرید سهام آن شرکت ) این نوع اقامت در مدت زمان چهار سال تبدیل به اقامت دائم میشود
 3. استخدام در یک شرکت ,فنلاندی (این نوع اقامت در مدت زمان چهار سال تبدیل به اقامت دائم میشود)

برای افراد مجرد زیر ۳۰ سال دارای مدرک زبان ایلتس حداقل ۵.۵ یا تافل ۷۵  نیز میتوانیم از طریق اقامت دانشجویی اقدام نماییم. در صورت نداشتن مدرک زبان برای رشته‌های خاص در دانشگاه‌های ,فنلاند نیز میتوانیم اقدام نماییم.

با توجه به وعده های بسیاری از موسسات مهاجرتی و تجربیات تلخ اطرافیان یا خودم از سو استفاده های مالی در این حوزه چگونه از مراحل انجام کسب اقامت و پرداخت هزینه اطمینان خاطر داشته باشم ؟

موسسه حقوقی رابین تنها موسسه مهاجرتی ایران میباشد که برای آسودگی خاطر مراجعین خود از روش امانت گذاری دفترخانه اسناد رسمی زیر نظر قوه قضاییه بهره میبرد. در این روش شما پس از عقد قرارداد کسب اقامت وجه الضمان انجام قراداد را به صورت ضمانت سندی یا مالی نزد دفترخانه تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت به امانت میگذارید و هیچونه پرداختی به موسسه حقوقی رابین نخواهید داشت. در این روش دفترخانه اسناد رسمی به عنوان امین انجام قراداد بین متقاضی و موسسه رابین قرار گرفته و در صورت عدم موفقیت موسسه حقوقی رابین در کسب کارت اقامت در مدت زمان قید شده در قراداد تمام مبلغ یا سند به امانت گذارده شده توسط دفتر اسناد رسمی به شما عودت خواهد داد.

با توجه به وضعیت تورم در حال حاضر پول نقد برای پرداخت هزینه های کسب اقامت ندارم و باید ملک یا زمینم را برای هزینه های مهاجرت تبدیل به نقدینگی کنم، آیا میتوانم بدون پرداخت وجه نقد و فقط با ضمانت گذاری سند ملکیم تا زمان مشخص شدن نتیجه پرونده برای عقد قراداد پرونده مهاجرتی با شما اقدام نمایم؟

بله شما میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و با قرادادن سند ملکی به عنوان ضمانت در دفترخانه اسناد رسمی شروع به انجام عقد قراداد با موسه حقوقی رابین نمایید.

با جست و جو در سایت های اینترنتی فقط اطلاعات عمومی در مورد ,فنلاند مشاهده میکنم و صحبتی از نحوه انجام آن نمیبینم آیا واقعا از طریق موسسه شما می توانم اقامت ,فنلاند را کسب نمایم ؟

 با توجه به اینکه شرایط قراردادی ما به صورتی میباشد که متقاضی تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت هزینه ای پرداخت نمی نماید و تمام ریسک ها و بار مالی آن در صورت رد شدن پرونده در اداره مهاجرت ,فنلاند به عهده موسسه رابین میباشد بدیهی است که در جلسه مشاوره به ارزیابی شرایط شما میپردازیم و در صورت تشخیص مناسب بودن شرایط شما برای باز کردن پرونده مهاجرتی اقدام به عقد قراداد با شما مینماییم.

شرایط لازم برای دریافت اقامت خویش فرمایی ,فنلاند ( ثبت شرکت ,فنلاند) چه می باشد؟

 • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس
 • سابقه کار حداقل ۲ سال
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • پاسپورت با حداقل اعتبار ۲ سال
 • سن متقاضی باید زیر ۵۵ سال  باشد
 • مدرک تمکن مالی از بانک به میزان ۲۰۰ هزار کرون ,فنلاند برای متقاضی اصلی، ۱۰۰ هزار کرون برای همسر و به ازای هر فرزند ۵۰ هزار کرون که موجودی مبنای این مدرک میباشد

شرایط لازم استخدام در یک شرکت ,فنلاندی یا خرید سهام آن چه می باشد؟

شرایط خاصی در این نوع از اقامت تعریف نشده است و منوط به مذاکره با کارفرمای ,فنلاندی و تصمیم ایشان میباشد.

مدت زمان دریافت کارت اقامت ,فنلاند پس از امضای قرارداد با موسسه رابین چه مدت می باشد؟

پس از امضای قراداد با موسسه رابین مراحل انجام کارهای حقوقی و ثبت پرونده شما در اداره مهجرت ,فنلاند از همان روز شروع میشود و مدت زمان دریافت جواب از اداره مهاجرت بسته به نوع اقامت شروع به شرح زیر میباشد
برای پرونده‌های ثبت شرکت بین ۸ تا ۱۰ ماه
برای پرونده‌های استخدام و خرید سهام در حالت عادی بین ۸ تا ۱۰ ماه

*برای پرونده‌های خاص با مجوزهای خاص اداره مهاجرت در مدت زمان ۱ ماه میتوانیم اقامت ,فنلاند را برای شما کسب نماییم.

چه کسانی همراه متقاضی اصلی می توانند کارت اقامت ,فنلاند را دریافت نمایند؟

 • همسر
 • فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال

چگونه پدر مادر خود را به ,فنلاند ببرم؟

شما بعد از اقامت در کشور ,فنلاند میتوانید برای پدر و مادر خود درخواست ویزای بلند مدت نمایید تا با در دست داشتن ویزای توریستی به مدت زمان ویزای اعطا شده در کنار شما در کشور ,فنلاند حضور داشته باشند.

آیا تمام اعضای خانواده اجازه کار تمام وقت در ,فنلاند را دارند؟

بله تمام اعضای خانواده دارای  اجاره کار تمام وقت و تحصیل رایگان در تمامی دانشگاه های ,فنلاند هستند. همچنین تمام اعضای خانواده تحت پوشش بیمه خدمات درمانی صد در صد رایگان هستند

 کارت اقامت کشور ,فنلاند چند ساله می باشد؟

در روش ثبت شرکت ,فنلاند یک کارت اقامت ۲ ساله برای شما صادر میشود که در پایان ۲ سال این کارت تبدیل به کارت اقامت ,فنلاند میشود
در روش سرمایه گذاری یا استخدامی برای شما ۲ تا کارت اقامت ۲ ساله صادر میشود که ر پایان سال چهارم تبدیل به اقامت دائم میشود.
تمامی روش‌ها در نهایت در سال پنجم تبدیل به پاسپورت میشوند، یعنی در روش ثبت شرکت ۳ سال پس از دریافت کارت اقامت دائم و در روش استخدامی و سرمایه گذاری یک سال پس از دریافت کارت اقامت دائم میتوانید درخواست پاسپورت ,فنلاندی بنمایید.

چگونه اقامت خود را در ,فنلاند تمدید کنم؟

هلدینگ بین المللی رابین با دارا بودن چندین شرکت و دفتر حقوقی در ,فنلاند شما را در تمدید اقامت و راه اندازی کسب و کار در کشور ,فنلاند حمایت می نماید. ما شما را تا دریافت کارت اقامت دائم حمایت کرده و تمام مشاوره های لازم را به صورت رایگان در کشور ,فنلاند در اختار شما قرار خواهیم داد.

من در کشور ,فنلاند دوست و اشنایی ندارم و از این لحاظ برای مهاجرت و اجاره مسکن دچار استرس هستم

ما تمام خدمات ترنسفر فرودگاهی از لحضه ورود شما به کشور ,فنلاند تا اجاره مسکن قبل از ورود به کشور ,فنلاندرا به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد. همچنین شما را پس از دریافت کارت اقامت در ارتباط مستقیم با خانوده هایی که قبلا توسط موسسه رابین به کشور ,فنلاند مهاجرت کرده اند قرار خواهیم داد تا از لحاظ ارتباطات اجتماعی دچار اضطراب و استرس نباشید.

برای راه اندازی کسب و کار نیاز به ایده و حمایت دارم؟
با توجه به تیم اقتصادی ما در کشور ,فنلاند ما تمام حمایت ها در جهت راه اندازی کسب و کار را در کشور ,فنلاند به شما ارائه خواهیم داد
راه اندازی کسب و کار در ,فنلاند 

میخواهم پس از ورود به کشور ,فنلاند در یک شرکت ,فنلاندی استخدام شوم؟

در صورت تمایل شما به استخدام در یک شرکت ,فنلاندی ما تمام مشاوره های لازم در جهت نحوه انجام مصاحبه، عقد قراداد استخدام و تبدیل نوع اقامت را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد.

پس از چه مدت من و خانواده ام پاسپورت ,فنلاندی دریافت خواهیم کرد؟

 پس از ۵ سال شما میتوانید برای دریافت پاسپورت ,فنلاندی اقدام نمایید
تمامی روش‌ها در نهایت در سال پنجم تبدیل به پاسپورت میشوند، یعنی در روش ثبت شرکت ۳ سال پس از دریافت کارت اقامت دائم و در روش استخدامی و سرمایه گذاری یک سال پس از دریافت کارت اقامت دائم میتوانید درخواست پاسپورت ,فنلاندی بنمایید.

مزایای اقامت خانواده من در کشور ,فنلاند چه میباشد؟

 • خدمات درمانی رایگان برای کل اعضای خانواده
 • تحصیل رایگان برای کل اعضای خانواده
 • درآمد و سطح رفاه بالا ( هزینه زندگی و سطح درآمد در ,فنلاند )
 • مسافرت به ۲۵ کشور اروپایی حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا
 • دریافت ویزای مولتی کانادا و استرالیا در مدت زمان یک ماه
 • سفر به اکثر کشور دنیا بدون نیاز به ویزا پس از دریافت پاسپورت ,فنلاندی

اگر در مورد ,فنلاند اطلاعات کمی دارید یا آب و هوای آن به نظر شما برای مهاجرت بسیار سرد میباشد به ادامه این مقاله توجه نمایید
,فنلاند سردتر است یا کانادا؟

به این نوشته امتیاز دهید.
5/5
اقامت هلند
اقامت ثبت شرکت

اقامت هلند

اقامت هلند کسب اقامت هلند توسط شرکت رابین از چه طریق می باشد؟ کسب اقامت هلند برای ایرانیان عمدتا از روش کاری، استارت آپ، خویش

ادامه مطلب »
ثبت شرکت نروژ
اقامت ثبت شرکت

اقامت ثبت شرکت نروژ

مراحل کسب اقامت ثبت شرکت کشور نروژ با هلدینگ بین المللی رابین کسب اقامت نروژ توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین از چه طریق می

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×