دفتر اسنادرسمی به عنوان امین قراداد

دفتر اسنادرسمی به عنوان امین قراداد

سیستم کاری ما طوری طراحی شده است که نیاز به اعتماد کردن ندارید

کل پرداخت بعد از دریافت کارت اقامت

هلدینگ بین المللی رابین بدعت گذار روشی در ایران میباشد که درآن تمام حقوق مالی متقضیان محفوظ بوده و تمام افراد با آسودگی خاطر می توانند نسبت به عقد قرادادهای مهاجرتی اقدام نمایند. دراین روش کاری دفتر اسناد رسمی به عنوان امین قراداد واسط بین متقاضی و شرکت رابین قرار گرفته و متقاضی به جای پرداخت مستقیم به شرکت یک سند یا چک را به عنوان ضمانت تا دریافت کارت اقامت نزد دفتر اسناد رسمی به عنوان امانت قرار داده و شرکت نسبت به انجام تعهدات و قرارداد اقدام منماید.

 

اسناد رسمی

 

دفتر اسناد رسمی (ایران)

دفتر اسناد رسمی (یا دفترخانه یا محضر) یک نهاد مدنی[۱] برای تنظیم حرفه‌ای عقود و قراردادها[۲] و ثبت رسمی اسناد در ایران است. هرچند این نهاد وابسته به قوه قضائیه ایران است ولی بدون وابستگی مالی به حاکمیت سیاسی اداره می‌شود. دفتر اسناد رسمی به عنوان یک مرکز حقوقی و مدنی رابط حاکمیت و شهروندان است، مهم‌ترین کار این نهاد تأمین و تضمین امنیت حقوقی و اقتصادی جامعه‌است. این نهاد دارای مسئولیتی مستقل از دولت و قوای حاکم است و با تنظیم دقیق اسناد در جلوگیری از وقوع نزاع‌های بی‌مورد و کاهش مراجعات مردم به محاکم دادگستری نقش دارند. کمک به تأمین بهداشت حقوقی جامعه، از طریق تثبیت مالکیت شهروندان بر اموال و دارائی‌های خود و رسمیت بخشیدن به عقود و تعهدات و وصول برخی درآمدهای دولت از کارهای این نهاد است.[۳]
دم یعنی سردفتران اسناد رسمی هدایت نموده‌است.

تنظیم روابط بین افراد از جمله حقوق اساسی افراد یک ملت است. دفترخانه‌ها ارتباط تنگاتنگی با حقوق خصوصی اشخاص دارند. عمده فعالیت درون یک دفترخانه مبتنی بر اصول حاکم بر قراردادها و تعهدات می‌باشد.[۷] بنظر می‌رسد، هدف از تأسیس دفاتر اسناد رسمی تنسیق و تنظیم روابط مالی مردم و رعایت حقوق قانونی آنان در قراردادهای خصوصی و بهره‌مندی آنان از مزایای قانونی معاملات سالم و حفظ مواردی از قبیل حق بهره‌مندی از مالکیت خصوصی باشد. نحوه تنظیم روابط حقوقی میان اشخاص از مهم‌ترین دغدغه‌های این فعالیت است.
در نوع قراردادهای حقوقی منعقده در شرکت رابین دفترخانه در نقش امین قراداد حافظ منافع دوطرف قرارداد میباشد. در قراردادهای حقوقی مهاجرت در صورت عدم موفقیت پرونده در مدت زمانتعیین شده در قرارداد شما عین امانت خود رادر قالب چک یا سند از دفترخانه پس میگیرید وهمچنین در صورت دریافت کارت اقامت تا زمان تسویه حساب هزینه اقامت آن امانت نزد دفترخانه باقی می ماند و پس از تسویه امانت به شما برگردادنده میشود.

دفتر اسناد رسمی

 

انتخاب شرکت کارگزار مهاجرت

همواره توصیه ما در این بوده است که برای راستی آزمایی کارگزار مهاجرت از شیوه امانت در دفترخانه اسناد رسمی استفاده نمایید. در این حالت شما  از لحاظ منطقی و روانی مطمئن به انجام قرارداد اقامت خواهید بود و پول شما نزد دفترخانه به امانت می ماند و سودی به شرکت کارگزار  تعلق نمیگیرد. در این روش کلاهبرداری و سواستفاده مالی کارگزار مهاجرت به صفر رسیده و در صورت عدم توانایی در اخذ اقامت با شما قراردادی منعقد نمی نماید.
در صورت نیاز به این روش میتوانید با کارگزاران دیگر از مشاوره حقوقی رایگان ما در این زمینه استفاده نمایید.
باید توجه داشت که مهاجرت از طریق روش های قانونی نیاز به ارتباطات و تسلط بر موضوعات مختلف در در کشور مقصد داشته امری که اکثر شرکت های مهاجرتی در ایران از آن بهره مند نیستند و هر پرونده نیاز به اقدامات بسیاری داشته که انجام تعداد پرونده های بالای آن در توان هیچ شرکتی مهاجرتی نیست. بدین جهت شرکت رابین با قبول تعداد پرونده های محدود و خاص اقدام به انجام پرونده های مهاجرتی با درصد موفقیت بالا به صورت تضمینی می نماید که در صورت عدم موفقیت پرونده هیچ حق الزحمه ای از متقاضی دریافت نمی گردد. ضمانت کار ما در نحوه انجام و نوع قرادادها به صورت امانت گذاری قابل راستی آزمایی میباشد.

 

به این نوشته امتیاز دهید.
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×