لاتاری آمریکا

گرین کارت آمریکا

هر سال بین تاریخ 10 مهر ماه تا پایان روز 13 آبان ثبت نام لاتاری آمریکا انجام میشود . در صورت ثبت نام در سامانه آنلاین پس از تاریخ 13 آبان ثبت نام در مهر ماه سال بعد برای شما انجام میشود. ثبت نام لاتاری آمریکا دارای هزینه نمیباشد اما اشتباهات کوچک در تکمیل فرم یا ارسال نوع عکس مناسب باعث حذف شما از گردونه قرعه کشی گرین کارت آمریکا میشود. برای اطمینان خاطر از ارسال درست مدارک و کنترل آن ها یا افرادی که از تسلط کافی به زبان انگلیسی برخوردار نیستند هلدینگ رابین با راه اندازی یک سامانه آنلاین اطلاعات را به زبان فارسی از شما دریافت میدارد و پس از کنترل مدارک و اطمینان از درستی آن ها با ثبت اطلاعات شما در سامانه گرین کارت آمریکا شما را به لیست قرعه کشی گرین کارت آمریکا اضافه می نماید. پس از ثبت اطلاعات برای شما کد رهگیری ارسال میشود و درتاریخ اعلام نتایج نتیجه به شمااعلام می گردد. پس از ثبت نام در سامانه آنلاین اطلاعات و کد رهگیری برای شما توسط ایمیل یا واتس آپ ارسال می شود.لطفا قبل از ثبت نام به دقت متن زیر را مطالعه بفرمایید و در صورت مشکلات با شماره 28111141 تماس حاصل نمایید. اطلاعات لازم برای تکمیل فرم لاتاری آمریکا

 • برای ثبت نام در لاتاری آمریکا حتما باید شما دارای پاسپورت منقضی نشده باشید و همچنین تحصیلات شما باید حداقل مدرک دیپلم دبیرستان باشد.
 • در صورتی که متاهل هستید و دارای پاسپورت یا تحصیلات دبیرستان نمی باشد همسر شما می تواند به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام نماید.
 • در صورتی که متاهل هستید می توانید با تکمیل دو فرم شانس خود را دو برابر نمایید. هر یک از زوجین به عنوان متقاضی اصلی یک فرم ثبت نام را تکمیل می نماید در این صورت شانس شما در لاتاری آمریکا دو برابر می شود.

اطلاعات لازم برای ثبت نام

 1. مشخصات فرد متقاضی اصلی طبق اطلاعات پاسپورت ( فرد متقاضی برای ثبت نام حتما باید دارای پاسپورت باشد )
 2. عکس دیجیتال

عکس ارسالی باید چگونه باشد

 1. سایز مربع باشد در انازه حداقل 600 در 600 پیکسل و حداکثر 1200 در 1200 پیکسل
 2. حداکثر حجم سایز عکس باید 240 کیلو بایت باشد
 3. بدون عینک و کلاه باشد
 4. پیش زمینه سفید باشد
 5. دارای سایه در صورت و پیش زمینه نباشد
 6. گردن و شانه ها در عکس مشخص باشد
 7. 50 تا 70 درصد طول عکس از چانه تا نوک موها باشد

نمونه عکس های مورد قبول بزرگسالان در فرم لاتاری آمریکا

عکس های غیر قابل قبول در لاتاری آمریکا

عکس با عینک روسری جلوی صورت را پوشانده است صورت کج است صورت رو به دوربین نمیباشد

زمینه عکس سفید نمی باشد فرد دارای کلاه است چشم ها قرمز افتاده است عکس به صورت دیجیتالی تغییر کرده

عکس های بچه ها

نمونه عکس های مورد قبول بچه ها

نمونه های عکس های غیرقایل قبول بچه ها

به این نوشته امتیاز دهید.
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×