درآمدهای منفعل درآمد ، از جمله بازنشستگان ، که قصد انتقال به پرتغال را دارند ، ممکن است به نفع ویزای اقامت خاص ، معروف به ویزا درآمد غیرفعال پرتغال ، معروف به D7 Visa نیز باشند ، برای وضعیت مالیاتی ویژه ای که به آنها 10 سال مالیات بر درآمد اعطا می شود. زنگ تفریح.
واجد شرایط بودن برای برنامه ویزای درآمد غیر فعال D7 Visa و مجوز اقامت پرتغال
ویزای درآمد غیر فعال پرتغال یا همان ویزا D7 بخشی از برنامه اجازه اقامت پرتغال است.

شهروند غیر اتحادیه اروپا / EEA / شهروند سوئیس که قصد جابجایی به پرتغال را داشته و دارای درآمد منفعل منظم خالص معقول است ، می تواند برای این مسیر اقامت درخواست کند. اجازه اقامت بعدی مانع از داشتن دارایی حرفه ای در پرتغال نمی شود. بنابراین ، این به طور کلی یکی از بهترین گزینه های ویزای طلایی برای شخصی است که در واقع قصد زندگی در پرتغال را برای مدت زمانی طولانی دارد.

ویزا یا مجوز درآمد غیر فعال پرتغال D7 فقط پس از ثبت درخواست های اقامت توسط متقاضی اصلی در کنسولگری پرتغال می توانید درخواست کنید. پس از صدور این امر ، اعضای خانواده فوری وی نیز مجاز به ورود به برنامه اجازه اقامت پرتغال طبق مقررات “اتحاد خانواده” هستند.

, Visa Passive Inward D7  (مشابه کارت ویزای طلایی) صادر می شوند و در سیستم مرکزی شینگن فضا ثبت می شوند ، در نتیجه به دارندگان این اجازه را می دهند که وارد کشورهای عضو شنگن فضایی اروپایی بدون نیاز به ویزا شوند. ) در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از موارد فوق و یا در مورد برنامه اجازه اقامت پرتغال ، دریغ نکنید.

مزایای ویزای  D7 Passive Portugal

روند اخذ ویزای درآمد منفعل D7 بطور چشمگیری سریعتر و کم هزینه تر از ویزای طلایی است و همچنین به دارنده مزایای اصلی اقامت پرتغال را می دهد ، یعنی:
ورود و گردش رایگان دائمی در فضای شنگن ، شامل 26 کشور اروپایی.
آزادی زندگی در پرتغال و در صورت تمایل ، فعالیت حرفه ای در این کشور انجام می شود.
گزینه تبدیل شدن به مقیم غیر عادی پرتغال برای اهداف مالیاتی (مالیات اندک یا بدون 10 سال بر بیشتر درآمد منبع خارجی ، قابل استفاده در درآمد بازنشستگی ، سود سهام ، بهره ، حق امتیاز و درآمد املاک و مستغلات وام های خارجی).
دسترسی به حقوق سایر ساکنان پرتغال ، مانند تحصیلات ، شناخت دیپلم و مدارک تحصیلی ، مراقبت های بهداشتی ، تأمین اجتماعی ، حمایت از اتحادیه های صنفی ، قانون و دادگاه ها.
شرایط درخواست برنامه اقامت پرتغال
با اخذ حق اقامت دائم به دلیل اقامت 5 ساله در پرتغال ، یک شهروند اتحادیه اروپا و اقوام وابسته وی تنها در صورت غیبت از پرتغال برای مدت زمانی که از 2 سال متوالی یا در دوره دیگر باشد ، چنین حقوقی را از دست می دهند. در صورت اخذ تصمیم معتبر برای اخراج وی از کشور.

مرحله 1: حساب بانکی و اسکان در پرتغال
متقاضی ویزای درامد غیرفعال D7 پرتغال به عنوان بخشی از برنامه اجازه اقامت پرتغال باید مراحل را شروع کند و این لیست را تکمیل کند:
یک حساب بانکی در پرتغال باز کنید.
اسکان طولانی مدت در پرتغال (با خرید ، اجاره یا وام گرفتن یک ملک).
برای ویزای اقامت آنلاین و برای قرار ملاقات برای مصاحبه در کنسولگری پرتغال که در حال حاضر محل اقامت قانونی خود است ، اقدام کنید ، حتی اگر تابعیت متقاضی به وی اجازه دهد بدون ویزا وارد پرتغال شود.

مرحله 2: درخواست ویزا در کنسولگری پرتغال

الزامات دقیق هر کنسولگری ممکن است متفاوت باشد اما کلیه مصاحبه های کنسولگری مستلزم مستندات زیر هستند:
گذرنامه ، اعتبار حداقل 6 ماه پس از تاریخ انقضا ویزای درآمد غیرفعال پرتغال برای درخواست شده (که برای 4 ماه معتبر خواهد بود)
دو عکس اخیر در اندازه گذرنامه
در این اعلامیه دلایل اخذ اقامت پرتغال بیان شده است
بیمه نامه بیمه درمانی یا تأییدیه با بیان اینکه این مبلغ در مدت 90 روز از ورود به پرتغال خریداری می شود
گواهی سابقه کیفری (یا نامه ترخیص پلیس)
مدارک مستند از اسکان در پرتغال (عنوان ملک ، قرارداد اجاره یا قرارداد وام املاک)
مدارک و مستندات مربوط به منابع مالی کافی در دسترس متقاضی پرتغال (به عنوان مثال بیانیه بانکی در پرتغال که تعادل معقول را نشان می دهد)
شواهد مستند از داشتن درآمد منفعل منظم خالص معقول

مرحله 3: برنامه برنامه اجازه اقامت در پرتغال
ویزای خاص ، همانطور که در بالا ذکر شد ، برای ورود به پرتغال هنگام درخواست مجوز ویزای درآمد منفعل D7 پرتغال لازم است