اقامت انگلستان

پیشگفتار

 موسسه هلدینگ رابین تنها شرکت مهاجرتی در ایران می باشد که برای تضمین و اطمینان خاطر مراجعه کنندگان هزینه انجام امور اقامتی را پس از دریافت اقامت شما دریافت می نماید.

مراحل و بندهای قرارداد حقوقی اقامت

بندهای قرارداد  کسب اقامت بدین شرح میباشد

  • حق الزحمه موسسه فقط پس از دریافت اقامت شما  قابل دریافت می باشد.
  • در صورت رد درخواست شما هیچ گونه هزینه ای به جز هزینه های واریزی سفارت از شما دریافت نمی گردد.
  • هزینه دریافت اقامت در یکی از دفترخانه های اسناد رسمی به انتخاب شما به امانت گذاشته میشود که در صورت رد درخواست اقامت شما طبق قرارداد به شما به صورت کامل مسترد می گردد.
  • در صورت دریافت اقامت طبق قرارداد موسسه رابین حق الزحمه کسب اقامت را از دفترخانه اسناد رسمی دریافت می نماید.
  • مدت زمان انجام قرارداد۶ ماه میباشد که در صورت عدم کسب اقامت در این مدت زمان قرارداد فسخ گردیده و تمام هزینه های به امانت گذاشته شده توسط دفتر اسناد رسمی به شما عودت داده میشود.

*با توجه به آمار بالای سوء استفاده و کلاهبرداری از هموطنان عزیز در زمینه کسب اقامت و ویزا به تمام خوانندگان این مقاله توصیه می گردد از روش فوق برای قراردادهای مهاجرتی با موسسات دیگر استفاده نمایید. در صورت نیاز می توانید از مشاوره حقوقی شرکت رابین در زمینه تنظیم قراردادهای خود با دیگر موسسات استفاده نماید.

کسب اقامت انگلیس توسط شرکت رابین از چه طریق می باشد؟

کسب این اقامت از روش های سرمایه گذاری و دانشجویی  میباشد که توضیحات کامل آن در جلسه مشاوره به متقاضی ارائه می گردد.

مدت زمان دریافت ویزای انگلیس پس از امضای قرارداد با موسسه رابین چه مدت می باشد؟

اخذ ویزای توریستی انگلیس  از ویزای های بسیار مشکل برای ایرانیان مقیم ایران میباشد که دلیل آن دقت بسیار زیاد افیسرهای سفارت های انگلستان در صدور این ویزا می باشد. نود و پنج درصد موسسات اخذ ویزا نکات ریز و کلیدی اخد این ویزا را نمی دانند و کوچکترین اشتباه در مطالب وارد شده در فرم ها باعث ریجکت شدن ویزای شما میشود. برای دریافت این ویزا نیاز به شرایط خاص با تمکن بالا نمی باشد. ما این ویزا  با تضمین بسیار بالا برای شما اخذ می نماییم و تضمین ما برگشت هزینه شما در صورت عدم صدور  ویزای انگلیس می باشد.

انواع ویزای انگلیس

ویزاهای کاری Work Visas
ویزاهای تجاری Business Visas
ویزاهای تحصیلی Study Visas
ویزاهای بازدید کننده Visitor Visas
ویزاهای خانوادگی Family Visas
ویزاهای تجاری کاری  Work and Business Visas

دسته بندی ویزاهای کاری و تجاری  انگلیس

ویزا درجه 1 Tier 1 (Exceptional Talent) Visa افراد خارجی با تخصص بالا (استعداد استثنایی  یا کارگران خارجی ماهر با پیشنهاد شغلی در منطقه کمبود)

ویزا درجه 2 (عمومی) Tier 2 (General) Visa

ردیف 2 (انتقال داخل شرکت) ویزا Tier 2 (Intra-company Transfer) Visa

درجه 2 (Sportsperson) ویزا

درجه 2 (وزیر دین) ویزا

انواع ویزای تجاری انگلستان به شرح زیر است:

ویزا کارآفرین درجه 1  Tier 1 Entrepreneur Visa
ویزا کارآفرین درجه یک Tier 1 Graduate Entrepreneur Visa
ویزا سرمایه گذار درجه 1 Tier 1 Investor Visa
ویزای تجاری ترکیه Turkish Businessperson Visa

ویزاهای دانشجویی

این نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی که می خواهند در انگلستان تحصیل کنند صادر می شود.دسته بندی ویزاهای دانشجویی

ویزا دانشجویی درجه 4 (کودک) Tier 4 (Child) Student Visa
ویزای دانشجویی درجه 4 (عمومی) Tier 4 (General) Student Visa
ویزا تحصیل کوتاه مدت Short Term Study Visa

ویزاهای خانوادگی

ویزای خانواده بریتانیا برای بازدید اعضای خانواده در انگلیس صادر می شود. این نوع ویزا برای افرادی است که اعضای خانواده آنها در انگلستان مشغول به کار و زندگی هستند و می خواهند بیش از شش ماه به عنوان وابسته خود به آنها بپیوندند. وابستگان می توانند زن یا شوهر (همسر) ، شریک زندگی ، نامزد ، نامزد یا شریک مدنی پیشنهادی ، فرزندان ، والدین ، سایر اعضای خانواده باشند.دسته بندی ویزاهای خانوادگی

ویزای همسر انگلیس
ویزای والدین انگلیس
ویزای کودک در انگلستان

سیستم مبتنی بر امتیاز (PBS) چیست؟

سیستم ویزا مبتنی بر نقاط اصلی ترین مسیر مهاجرت انگلیس برای مهاجرین خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) برای آمدن به انگلستان ، کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری یا آموزش است که متقاضیان را به پنج طبقه تقسیم می کند.

برای اینکه در هر یک از پنج رده واجد شرایط ویزا باشید باید ارزیابی مبتنی بر امتیاز را تصویب کنید. هر ردیف دارای شرایط ، حق و شرایط مختلف و شرایط ورود برای افرادی است که مایل به زندگی و کار در انگلستان هستند و هر ردیف شما را ملزم به اختصاص تعداد کافی از نقاط برای به دست آوردن مجوز ورود یا ترک برای ماندن در انگلستان می کند. امتیازات با توجه به صفات ، از جمله سن ، مدارک تحصیلی ، درآمد ، زبان و وجوه با تعداد متفاوتی از امتیاز مورد نیاز برای هر یک از پنج رده ها اختصاص می یابد.

توانایی تأمین بودجه اقامت اولیه شما در انگلستان و توانایی صحبت در زبان انگلیسی در اکثر موارد نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که هیچ کس که ممکن است سلامتی سایر افراد در انگلستان را به خطر بیندازد ، پذیرفته نشده است. علاوه بر این ، به کسانی که به دلایل پزشکی قادر به حمایت از خود یا وابستگان خود در انگلستان نیستند ، و افرادی که نیاز به درمان عمده پزشکی دارند (مگر اینکه صریحاً اعطا شود) ، به هیچ یک از ویزاهای سیستم مبتنی بر امتیاز اعطا نمی شوند.

uk - اقامت انگلیس