اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان و ویژگی های مربوط به آن را می توانید در این مقاله بررسی کندی. کشورهای اروپایی یکی از برترین مقاصد برای مهاجرین خارجی است. سبک زندگی عالی، کیفیت مطلوب زندگی، فرهنگ بالا و . . . از دلایلی است که افراد خارجی نسبت به اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق سفارت و یا کنسول گری کشور محل تولد خود اقدام می کنند. کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که سالانه بیش از هزاران نفر از افراد مهاجر علاقه مند به اقامت در کشورهای اروپایی را به خود جذب می کند. این افراد با انتخاب کشور یونان به منظور محل اقامت خود، سود بسیار زیادی برای زندگی و کار می کنند. فراهم بودن شرایط پیشرفت در کشور یونان یکی از دلایلی است که افراد غیراروپایی را علاقه مند به اخذ اقامت کشور یونان می کند. اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان نیز امتیاز و ویژگی های خاص بسیار زیادی دارد. این مقاله به بررسی اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان و وِیژگی های مربوط به آن اشاره می کند. همچنین اطلاعات مربوط به کشور یونان را نیز می توانید در این مقاله مطالعه کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا، در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

greek islands - ویژگی های اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان

کشور یونان:

یونان یا همان سرزمین خدایان، یکی از زیباترین کشورهای واقع شده در جنوب قاره سبز می باشد. این کشور بیش از 12 میلیون نفر جمعیت دارد که بیش از 600 هزار نفر آن را مهاجرین تشکیل می دهد. از این مهاجرین می توان به ایرانیانی که برای اقامت در کشور یونان از طریق کار، تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری و . . . اقدام می کنند، اشاره کرد. این کشور با داشتن منابع طبیعی بسیار زیاد و به کار گیری در اقتصاد و صنعت گردشگری خود، توانسته به میزان قابل توجهی در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. مردم کشور یونان جزو آن دسته از مردمان خون گرم اروپایی هستند که با افراد مهاجر به راحتی ارتباط برقرار می کنند و برای این قشر از مردم ویژگی های بسیار زیادی را شامل می شوند. استفاده از مهاجرین در سیستم و ساختارهای اجرایی کشور یونان از سری دلایلی است که مردم کشور یونان احترام بسیار زیادی برای مهاجرین خارجی قایل می شوند. نکته ی مثبتی که درباره ی اقامت در کشور یونان برای ایرانیان وجود دارد، این است که ایرانیان مردمانی خون گرم و مهربان هستند. مردم کشور یونان نیز با این موضوع بسیار عالی برخورد کرده و برای افراد خارجی ای که به کشور یونان سفر می کنند، احترام بسیار زیادی قایل هستند.

elafonisi beach best places to travel - ویژگی های اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان

ویژگی های  اخذ اقامت در کشور یونان برای ایرانیان:

اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان ویژگی های بسیار زیادی را به همراه دارد. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که مردم این کشور ارتباط بسیار زیادی با مهاجرین برقرار می کنند. این مورد می تواند یکی از وِیژگی های مهم جهت اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان باشد. اقامت در کشور یونان برای ایرانیان ویژگی های دیگری نیز دارد.

  1. کشوری بسیار ارزان در زمینه املاک:

مردم ایران برخلاف اروپایی ها همیشه علاقه مند به خرید خانه هستند که این موضوع به نظر من اشتباه است. ملک در کشورهای اروپایی و یا دیگر کشورهای پیشرفته، پس از گذشت زمان از ارزش آن کاسته می شود. این درحالی است که کشور ایران هرساله در زمینه قیمت املاک، سیاست جهش یافته قیمتی را برای املاک در نظر گرفته است. اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان می تواند به میزان قابل توجهی برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به خرید ملک در کشوری اروپایی هستند، انتخابی بسیار هوشمندانه باشد. قیمت ملک در کشور یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر است.

  1. عضویت کشور یونان در اتحادیه ی اروپا و معاهده ی شنگن:

کشور یونان با عضویت در اتحادیه ی اروپا و معاهده شنگن توانسته به میزان قابل توجهی در زمینه ی اقتصادی و سیاسی پیشرفت های چشمگیری را تجربه کند. اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان می تواند فرصتی بسیار مناسب جهت زندگی در یک کشور اروپایی با بهترین استانداردهای زندگی و همچنین امکان سفر به بیش از 20 کشور مطرح و تراز اول اروپایی  باشد. اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای باشد.

  1. یونان بنگاهی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری:

کشور یونان با مدیریت بسیار صحیح منابع خود توانسته تا اینجای کار به یکی از برترین کشورهای اروپایی در زمینه ی اقتصادی تبدیل شود. مردم این کشور با بهره برداری صحیح و نظام صحیح توزیع درآمد، توانسته اند به میزان قابل توجهی از نظر اقتصادی پیشرفت کنند. اگر علاقه مند به زندگی و اقامت در یک کشور اروپایی هستید، اخذ اقامت کشور یونان برای شما می تواند انتخابی بسیار هوشمندانه باشد.

  1. حق تحصیل با اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان:

اگر اقامت در کشور یونان را توانسته اید برای خود و خانواده خود دریافت کنید، برای شما یک خبر خوش داریم. با اخذ اقامت و درنهایت شهروندی این کشور می توانید به راحتی در دانشگاه های معتبر این کشور تحصیل کنید. دانشگاه های معتبر این کشور می تواند سکوی پرتابی برای شما جهت موفقیت و پیشرفت در زمینه ی اقتصادی برای شما باشد.

meteora - ویژگی های اخذ اقامت کشور یونان برای ایرانیان

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا، در خدمت شما عزیزان است.

مترجم: جواد محدی

منبع:

https://www.reachimmigration.com/en/blog/advantages-of-obtaining-the-greek-residency