اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری  و موارد مربوط به آن را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. کشورهای اروپایی به واسطه داشتن ساختار اقتصادی منسجم و منظم، در این چند دهه اخیر توانسته اند به یکی از قدرت های بلامنازغ در میان دیگر کشورها به حساب آیند. داشتن اقتصادی پاک، عدم وجود نابرابری در نظام توضیع درآمد، داشتن زمینه های کاری گسترده، مدیریت صحیح و . . . از مواردی است که کشورهای اروپایی را به قدرتمندان اقتصادی در دنیا تبدیل کرده است. کشور یونان نیز جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که توانسته به میزان قابل توجهی در زمینه ی اقتصادی پیشرفت کند. عضویت این کشور در اتحادیه ی اروپا و معاهده ی شنگن از دلایلی است که این کشور را به یکی از برترین کشورهای حال حاضر قاره ی سبز تبدیل کرده است. این کشور به نوبه ی خود توانسته با مدیریت های صحیح اقتصادی به یکی از قطب های اقتصادی و گردشگری در قاره ی اروپا تبدیل شود. این موضوع تا به حدی در اقتصاد اروپا تاثیر گذار بود که باعث شد طیف گسترده ای از سرمایه گذاران اروپایی نسبت به سرمایه گذاری در کشور یونان اقدامات قانونی را پیگیری کنند. نکته ی جالب توجه درباره ی اقتصاد کشور یونان، سرمایه گذاری طیف گسترده ای از افراد غیراروپایی در اقتصاد این کشور است. افرادی که اکثرا ملیتی عربی، چینی، کره ای، آمریکایی، برزیلی و دیگر کشورها دارند. ایرانیانی که قصد سرمایه گذاری در یک کشور خارجی را دارند. سرمایه گذاری در کشور یونان می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

در این مقاله اطلاعات کلی درباره ی اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین یک سری اطلاعات کلی درباره ی کشور یونان از دیگر مواردی است که در این مقاله به آن پرداخته می شود. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

image - اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری و موارد مربوط به آن

یونان:

کشور یونان در چند سال اخیر توانسته به یکی از قدرت های اقتصادی در اروپا تبدیل شود. مدیریت منابع اقتصادی و توزیع درآمد به طور صحیح در میان مردم خود از دلایلی است که باعث شد کشور یونان چندان بحران اقتصادی خاصی را تجربه نکند. در دوره ای که اکثر کشورهای اروپایی با بحران اقتصادی دست و پنجه نرم می کردند، کشور یونان جزو آن دسته از کشورهایی بود که از نظر اقتصادی چندان مشکل خاصی را تجربه نکرده است.

اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اقامتی در این کشور است که طرفداران خاص خود را دارد. اما در کل افراد کم تری از این روش در مقایسه با دیگر روش های اقامتی استفاده می کنند. پیچیده و همچنین گران بودن این روش اقامتی، از دلایلی است که بسیاری از افراد خارجی علاقه ای به سرمایه گذاری در این کشور ندارند. اما سرزمین خدایان برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری هستند، می تواند یک چالش و انتخاب جذابی باشد. نکته ی مثبتی که درباره ی اخذ اقامت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری وجود دارد، دریافت کارت شهروندی این کشور برای خود و خانواده شما است. به طوری که بسیاری از مشکلات شما از نظر مهاجرتی با این روش اقامتی حل می شود و حتی می توانید به راحتی در یک کشور اروپایی یعنی یونان نیز اقامت داشته باشید.

greece - اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری و موارد مربوط به آن

اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری و اطلاعات مربوط به آن:

همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد، اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری ویژگی های بسیار زیادی دارد. برای این که بتوانید در این کشور از طریق سرمایه گذاری اقامت کنید، باید چند سری اطلاعات کلی درباره ی اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور یونان بدانید.

  • عضویت یونان در شنگن را فراموش نکنید:

کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی  است که توانست در معاهده ی شنگن عضویت داشته باشد و از مزیت های این معاهده نهایت استفاده کند. اگر علاقه مند به زندگی در یک کشور اروپایی و سفر و فعالیت اقتصادی به بیش از 25 کشور اروپایی دیگر هستید، ما به شما اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد می کنیم. می توانید به واسطه اخذ اقامت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری، نسبت به سفر به بیش از 25 کشور دیگر بدون داشتن هیچگونه ویزا اقدام کنید.

  • اقتصاد کشور یونان نوپا و تازه متولد شده است:

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که توانست با موفقیت از بحران اقتصادی اروپا عبور کند. پس از گذشت این بحران، اکنون زمان مناسب برای سرمایه گذاری است. بسیاری از مردم کشور یونان از نظر اقتصادی در شرایط مناسبی هستند. سرمایه گذاری شما در این کشور این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در ساختار اقتصادی این کشور وارد شده و از اقتصاد این کشور سود ببرید.

  • زبان انگلیسی را فراموش نکنید:

نکته ی مثبتی که در زمینه اقامت در کشور یونان وجود دارد این است که زبان دوم این کشور انگلیسی است. اگر از طریق سرمایه گذاری می خواهید به این کشور مهاجرت کنید، زبان انگلیسی یکی از زبان هایی است که می توانید به راحتی از آن در کشور یونان استفاده کنید.

images 1 - اقامت در کشور یونان از طریق سرمایه گذاری و موارد مربوط به آن

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

مترجم: جواد محمدی

منبع:

https://www.businesssetup.com/blog/3-reasons-why-you-need-to-invest-in-greece