ویزا انگلیس

سر فصل ها

اخذ ویزای توریستی انگلیس از ویزای های بسیار مشکل برای ایرانیان مقیم ایران میباشد که دلیل آن دقت بسیار زیاد افیسرهای سفارت های انگلستان در صدور این ویزا می باشد. نود و پنج درصد موسسات اخذ ویزا نکات ریز و کلیدی اخد این ویزا را نمی دانند و کوچکترین اشتباه در مطالب وارد شده در فرم ها باعث ریجکت شدن ویزای شما میشود. برای دریافت این ویزا نیاز به شرایط خاص با تمکن بالا نمی باشد. ما این ویزا زا با تضمین بسیار بالا برای شما اخذ می نماییم و تضمین ما برگشت هزینه شما در صورت عدم صدور  ویزای انگلیس می باشد.

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری:

کشور انگلستان یکی از مجلل ترین و بهترین کشور های اروپایی است که بسیاری از افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند، اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور انگلستان را انتخاب می کنند. در صورتی که شما شهروند کشور های منطقه ی اقتصادی اروپا مانند لهستان، اسلواکی، استونی و . . . . باشید و قصد اخذ اقامت انگلستان لز طریق سرمایه گذاری را دارید با سرمایه گذاری حداقل به مبلغ 200,000 یورو می توانید اقامت این کشور را اخذ کنید. در صورتی که حداقل مبلغ سرمایه گذاری 200,000 یورو باشد بسیاری از ملزومات و شرایط لازم جهت اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری بسیار آسان تر از دیگر متقاضیان خواهد بود و می توانید سریع تر از بقیه اقامت این کشور را اخذ کنید.

در مورد ویزای مولتی انگلیس

ویزای توریستی انگلستان مخصوص افرادی میباشد که قصد بازدید از کشور انگلستان در مدت معلوم و کوتاهی را دارند. همانطور که میدانید کشور انگلستان از جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری برخوردار است به همین دلیل هر ساله هموطنان زیادی قصد بازدید از این کشور را دارند.

 برای سفر به کشور انگلستان نیز همانند سایر کشورها اروپایی میبایست درخواست ویزا کنند که برای انگلستان این فرایند بصورت آنلاین و از طریق https://visa4uk.fco.gov.uk   می باشد.

 

برای دریافت جزییات بیشتر باید برای مشاوره حضوری با شماره های زیر تماس گرفته و وقت رزرو نمایید.
 ۲۶۸۰۴۵۶۹   ۲۶۸۰۴۵۹۹ تلفن تماس و مشاوره

با ثبت نام در سیستم بین المللی ما تمام وکلای ما در کشورهای اروپایی پرونده شما را بررسی نموده و بهترین گزینه مهاجرت را به صورت رایگان پیشنهاد میدهند.

  همین حالا تو سیستم بین المللی ما ثبت نام کن  

در ادامه به برخی از موارد مهم ویزای توریسی اشاره شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس لینک های که در زیر داده شده است رجوع نمایید.

شخصی که می خواهد ویزای توریستی انگلستان را برای اولین بار درخواست دهد بهتر است که در ابتدا ویزای شش ماهه را درخواست دهد. این نوع ویزای انگلستان همانند سایر ویزاها چند بار ورود میباشد بدین گونه که شما میتوانید در طی مدتی که ویزای شما معتبر است چندین بار به کشور انگلستان ورود و خروج داشته باشید.

در حال حاضر ویزای توریستی انگلستان با نام Standard Visitor Visa شناخته میشود و شما می توانید برای این نوع ویزا اقدام کنید  برای مثال اگر قصد:

 • گردش و تفریح و یا دیدار اعضای خانواده و دوستان رادارید
 • انجام فعالیت های تجاری و شرکت در مسابقات ورزشی را دارید
 • و یا حتی موارد دیگری همچون انجام عمل و درمان پزشکی دارید

اگر شما قصد سفر به انگلستان برای انجام اموری از این قبیل این را دارید می توانید ویزای توریستی انگلستان را درخواست دهید.این امور عبارتند از:

 • شرکت در کنفرانس،جلسه و یا دوره های آموزشی
 • شرکت در فعالیت های ورزشی
 • اگر شما هنرمند یا نوازنده هستید و برای اجرای کارهای خود قصد سفر به انگلستان را دارید
 • انجام امور تحقیقای و علمی
 • اگر شما پزشک و یا دندانپزشک هستید و قصد گذراندن دوره کارورزی دارید

در این قسمت ما به مواردی اشاره می کنیم که با داشتن این نوع ویزا انجام آن مجاز یا غیر مجاز می باشد.

با داشتن ویزای توریستی انگلستان شما می توانید:

 • در فعالیت های تجاری شرکت کنید
 • به مدت 30 روز تحصیل کنید یا در کالج زبان درس بخوانید

شما نمی توانید:

 • کار کنید حتی به صورت رایگان
 • زندگی کردن در انگلستان به صورت طولانی مدت
 • استفاده از خدمات دولتی
 • ازدواج کردن

زمان درخواست ویزای توریستی انگلستان

اگر قصد سفر به کشور انگلیس را دارید شما می توانید 3 ماه قبل از تاریخ پرواز خود درخواست ویزا دهید. مدت پروسه بررسی مدارک و صدور ویزا به طور کلی 3 هفته کاری می باشد.

مدت اقامت در انگلستان با ویزای توریستی

به طور معمول افرادی که ویزای توریستی انگلستان را دارند می توانند به مدت 6 ماه در خاک انگلستان اقامت داشته باشند. اگر شخصی قصد دارید به صورت مکرر و برای مدت بیشتری در انگلستان اقامت داشته باشید می بایستی ویزای توریستی بلند مدت را درخواست دهید. افرادی که برای انجام درمان پزشکی و یا انجام پروژه تحقیقاتی قصد سفر به انگلستان را دارند می توانند به ترتیب 11 و 12 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

انواع ویزا توریستی انگلیس

 • ویزای 6 ماهه توریستی انگلستان-چند بار ورود
 • ویزای 2 ساله توریستی انگلستان-چند بار ورود
 • ویزای 5 ساله توریستی انگلستان-چند بار ورود
 • ویزای 10 ساله توریستی انگلستان-چند بار ورود

به طور کلی، مراحل دریافت ویزا انگلیس به صورت آنلاین را می‌توان به شکل زیر دنبال کرد:

 1. باز کردن اکانت کاربری با آدرس ایمیل فعال
 2. انتخاب نوع ویزای درخواستی
 3. تکمیل اطلاعات درخواستی در فرم (اطلاعات شخصی) : فرم تقاضای ویزا باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.
 4. امضای الکترونیک مسافر که به منزله تائید اطلاعات وارد شده است.
 5. گرفتن وقت ارائه مدارک
 6. ‌ پرداخت هزینه
 7. رجیستر کردن اطلاعات برای بازگشت پاسپورت متقاضی

 مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا انگلیس :

 • پاسپورت معتبر
 • تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزا انگلستان و گرفتن وقت سفارت
 • 2 قطعه عکس رنگی با زمینه روشن
 • مدارک شغلی
 • پرینت گردش حساب
 • مدارک شناسایی مسافر و در صورت متاهل بودن تمامی افراد خانواده
 • در صورت تاهل سند ازدواج
 • رزرو بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل در انگلستان
 • در صورت موجود سند ملکی

گرفتن ویزا سریع و درصد بالا انگلستان

کشور انگلیس یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای افرادی است که به دنبال شروع یک زندگی جدید در کشوری  جدید را دارند. از سال 2008 تا 2010 ، سیستم پنج سطحی ویزای انگلستان طراحی شد و بر اساس معیارهای موجود در آن، متقاضیان مورد ارزیابی قرار می گیرند. هم اکنون بیشتر درخواست های مرتبط با ویزای کار و همچنین ویزای تحصیلی سطح 4 از طریق این سیستم مورد پردازش قرار می گیرند.

سیستم پنجگانه ویزای انگلستان

این سیستم پنج سطحی ویزا عبارتند از:

ویزای  tier 1: این ویزا برای مهاجرین با ارزشیابی بالا ، از خارج از منطقه اقتصادی اروپا ( EEA ) بوده و شامل ورود کارآفرینان، سرمایه گذاران و تعداد محدودی از افراد، با استعدادهای خاص می باشد.

ویزای tier 2: این ویزا برای کارگران ماهر خارج از  منطقه ی اقتصادی اروپاست که با یک پیشنهاد شغلی قصد ورود به کشور انگلستان را دارند. همچنین با استفاده از ویزای tier 2:  شرکت های بین المللی می توانند کارگران ماهر را به انگلستان منتقل نمایند به شرطی که کمبود در آن رشته یا مهارت ثابت شود.

ویزای tier 3: این نوع از ویزای انگلستان برای کارگران کم مهارت و با هدف پر کردن کمبود موقتی نیروی کار خاص طراحی شده است. دولت انگلستان تا به امروز هیچگونه ویزایی را تحت این طرح صادر نکرده است و متاسفانه این به این معناست که شما نمی توانید برای طرح ویزا سطح 3 درخواستی ارائه دهید.

ویزای tier 4 : این نوع از ویزا برای دانش آموزان خارج از منطقه اقتصادی اروپا که بالای 16 سال سن داشته و مایل به تحصیل در انگلستان هستند، اختصاص داده می شود. متقاضیان قبل از درخواست این ویزا باید بتوانند پذیرش تحصیلی خود را در یکی از موسسات تحصیلی ثبت شده در انگلستان اخذ نمایند.

ویزای tier 5: این سطح از ویزا شامل شش زیرسطح از کارگران موقت شامل ویزاهای مرتبط با خلاقیت و ورزش، خیریه، فعالان مذهبی و برنامه جابه جایی جوانان است که هر سال حدود 55000 جوان را برای کار در تعطیلات کاری می پذیرد. این ویزا به جوانان کشورهایی داده می شود که موافقت نامه های دوجانبه با انگلستان دارند.

سیستم پنجگانه، بیشترین ویزاهای مرتبط با کار، تحصیل و سرمایه گذاری را تحت پوشش قرار می دهد. اما ویزای توریستی ، ویزای خانوادگی و برخی از ویزای تجاری بریتانیا در خارج ازاین پنج سطح ویزا صادر می شوند.

-ویزای توریستی بریتانیا: این ویزا برای ورود به کشور انگلیس به عنوان یک توریست به منظور کسب و کار یا تفریح صادر می شود.

-ویزای خانوادگی بریتانیا: این که آیا شما می خواهید خانواده خود را به انگلیس منتقل کنید و یا عضوی از خانواده شما از قبل در انگلستان زندگی می کند، شامل این ویزا می شود.

-ویزای تجاری بریتانیا:  این بخش تعداد محدودی از ویزاهای کسب و کار بلند مدت را که در خارج از سیستم پنج سطحی قرار دارند را تحت پوشش قرار می دهد.

سفر به 162 کشور دنیا با پاسپورت انگلیس

uk - ویزا انگلیس و اقامت انگلیس