اقامت تمکن مالی پرتغال

فهرست مطالب

اقامت پرتغال

 ویزای D7 پرتغال

قلب فوتبال و آفتاب، پرتغال کشوری است که باید آن را ببینید.در حالی که پرتغال به خاطر سواحل زیبا، غذاهای لذیذ و تجربه ای که زندگی را تغییر می دهد، شناخته شده است، اما این بدان معنا نیست که قیمت بالایی دارد. راه های زیادی برای شروع زندگی در پرتغال وجود دارد، و اگر شغل آزاد شما تنها چیزی است که مانع شما می شود اکنون فرصی عالی برای دریافت اقامتاین کشور است.

اگر می خواهید وارد بازار کار پرتغال شوید، باید ویزای کار پرتغال دریافت کنید برای این موضوع به مقاله اقامت استارت آپ پرتغال و ویزا طلایی پرتغال مراجعه کنید.

معیارهای واجد شرایط بودن دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال چیست؟

معیارهای واجد شرایط بودن دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال چیست؟

برای اینکه بتوانید ویزای تمکن مالی پرتغال را دریافت کنید باید:

ارائه مدرکی دال بر درآمد غیرفعال مورد نیاز که حداقل حداقل دستمزد پرتغال باشد. در سال 2022، حداقل دستمزد پرتغال 9870 یورو در سال تعیین شد. اگر می خواهید خانواده تان به عنوان افراد تحت تکفل به شما ملحق شوند، 50 درصد از حداقل دستمزد اضافی مورد نیاز است.
یک شماره NIF پرتغالی (Numero de Identificacao Fiscal) دریافت کنید. شما باید برای شماره NIF در یک مرکز خدمات مالی (اداره مالیات و گمرک) در پرتغال درخواست دهید. شماره NIF شما را قادر می سازد تا هر گونه فعالیتی را در مورد معاملات تجاری یا مالی انجام دهید.
یک حساب بانکی پرتغالی باز کنید. همه افراد مقیم پرتغال باید یک حساب بانکی پرتغالی و همچنین شماره NIF داشته باشند تا وجوه آنها معتبر باشد.
حداقل شرایط اقامت را برآورده کنید. شما باید بتوانید در دو سال اول 16 ماه بدون وقفه در پرتغال بمانید.

مزایای اقامت تمکن مالی پرتغال

مزایای اقامت تمکن مالی پرتغال

اگر ویزای تمکن مالی پرتغال را دریافت کرده اید، اکنون از مزایای زیر برخوردار هستید:

فرصت زندگی در پرتغال شما این شانس را خواهید داشت که از هوای گرم و مردم مهربان لذت ببرید. حق زندگی، کار و/یا تحصیل در پرتغال
فرصت تحصیل در پرتغال زندگی در پرتغال به شما امکان می دهد تا در سیستم آموزشی آنها شرکت کنید
خانواده شما (فرزندان، همسر، والدین) می توانند به عنوان افراد وابسته به شما بپیوندند. شما می توانید زیبایی پرتغال را با خانواده خود به اشتراک بگذارید.
فرصت درخواست برای وضعیت رژیم مالیاتی غیر ساکن (NHR). NHR سیستمی است که به مهاجران اجازه می دهد تنها 20٪ مالیات را بپردازند یا به طور کامل از الزامات پرداخت مالیات حذف شوند.
فرصتی برای درخواست اقامت دائم یا شهروندی پرتغال. پس از اقامت در پرتغال برای یک دوره زمانی خاص، شما واجد شرایط اقامت دائم خواهید بود که پس از آن فرصت درخواست شهروندی پرتغال را باز می کند.

چگونه برای ویزای غیرفعال درآمد پرتغال D7 اقدام کنیم؟

چگونه برای ویزای غیرفعال درآمد پرتغال D7 اقدام کنیم؟

برای اقدام از طریق مجموئه ما با کمتریت هزینه می تواید برای دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال اقدام کنید.

هزینه های زندگی در پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال

از آنجایی که زندگی در پرتغال بسیار مقرون به صرفه است و بنابراین یکی از جاذبه های شماره یک بازدیدکنندگان در کل جهان است، هزینه های روزانه شما برای یک سبک زندگی راحت از حدود 1500 تا 2000 یورو متغیر است.

زندگی در پرتغال نه تنها یکی از بهترین و ارزان ترین گزینه های موجود است، بلکه به عنوان یکی از مقاصد برتر برای بازنشستگی نیز طبقه بندی شده است. اگر می خواهید در پرتغال بازنشسته شوید، به ویزای بازنشستگی پرتغال نیاز دارید.

تفاوت بین ویزای تمکن مالی پرتغال و ویزای توریستی چیست؟

 

تفاوت بین ویزای تمکن مالی پرتغال و ویزای توریستی چیست؟

تفاوت بین ویزای غیرفعال درآمد و ویزای توریستی عبارتند از:

ویزای توریستی D7 ویزای غیرفعال درآمد
مناسب برای کارگران از راه دور، فریلنسرها و کارآفرینان. مناسب برای کسانی که می خواهند به عنوان توریست از پرتغال دیدن کنند.
دو سال اعتبار دارد. حداکثر تا 90 روز اعتبار دارد.
قابل تمدید برای اقامت طولانی تر دیگر قابل تمدید نیست.
اعضای خانواده شما می توانند به شما ملحق شوند. اعضای خانواده شما اجازه ندارند به شما ملحق شوند.
واجد شرایط جاده برای اقامت دائم. برای اقامت دائم واجد شرایط نیست.
یکی از نقاط مشترک بین درآمد غیرفعال و ویزای توریستی این است که هیچ کدام به شما اجازه نمی دهد برای یک کارفرمای پرتغالی کار کنید. در عوض باید برای ویزای طولانی مدت اقدام کنید.

مکان های دیدنی در پرتغال

مکان های دیدنی در پرتغال

اگر برای شروع زندگی خود در پرتغال به یک فشار اضافی نیاز دارید، در اینجا چند جاذبه وجود دارد که نباید از دست بدهید:

لیسبون

لیسبون

لیسبون، پایتخت پایتخت‌ها، بیش از تعداد انگشت شماری جاذبه دارد که حتماً باید ببینید. از صومعه Jerónimos تا Oceanarium، قلب شما در هر گوشه از لیسبون پر از هیجان خواهد بود.

ماجراجویی آدرنالین

ماجراجویی آدرنالین

در طول اقامت خود در پرتغال فعالیت های زیادی وجود دارد که می توانید منتظر آنها باشید. از کایاک سواری در ساحل لیسبون یا پیاده روی در سرا دو گرس، پرتغال گزینه های زیادی را برای آن دسته از افراد معتاد به آدرنالین ارائه می دهد که دائماً در جستجوی ماجراجویی های جدید هستند.

بهشت فرهنگ

بهشت فرهنگ

علاوه بر سواحل نفس گیر، پرتغال به خاطر معماری زیبایش نیز شهرت دارد. صومعه‌ها، قلعه‌ها، کاخ‌ها و برج‌های زیادی وجود دارد که منتظر روح هنری شما هستند تا از آنها بازدید کند.

آیا پرتغال ویزای کوچ دیجیتال دارد؟

آیا پرتغال ویزای کوچ دیجیتال دارد؟

از ماه می 2022، پرتغال ویزای عشایری دیجیتالی ندارد. در عوض، به عنوان یک عشایر دیجیتال، بهترین گزینه شما درآمد غیرفعال پرتغال یا ویزای D7 است. ویزای D7 به شما اجازه می دهد تا زمانی که در پرتغال زندگی می کنید از راه دور کار کنید، تا زمانی که بتوانید مدرکی دال بر درآمد غیرفعال خود (که از داخل پرتغال به دست نمی آید) ارائه دهید. شما می توانید به عنوان یک فریلنسر یا کار از راه دور کار کنید، اما نباید برای یک کارفرمای پرتغالی کار کنید.