اقامت ثبت شرکت سوئد

فهرست مطالب

ثبت شرکت در سوئد

 

کسب اقامت ثبت شرکت سوئد توسط موسسه حقوقی بین المللی رابین از چه طریق می باشد؟

 کسب اقامت سوئد دارای انواع مختلفی میباشد که  هلدینگ رابین اقامت سوئد را به بنابر شرایط شما از یکی از طرق زیر انجام می دهد

 1. این اقامت از روش خویش فرمایی( ثبت شرکت سوئد- استارت آپ)   این نوع اقامت در مدت دو سال تبدیل به اقامت دائم میشود.این اقامت سریع ترین روش دریافت اقامت دائم دراروپا میباشد.
 2. سرمایه گذاری در یک شرکت سوئدی ( خرید سهام آن شرکت ) این نوع اقامت در مدت زمان چهار سال تبدیل به اقامت دائم میشود
 3. استخدام در یک شرکت سوئدی (این نوع اقامت در مدت زمان چهار سال تبدیل به اقامت دائم میشود)

برای افراد مجرد زیر ۳۰ سال دارای مدرک زبان ایلتس حداقل ۵.۵ یا تافل ۷۵  نیز میتوانیم از طریق اقامت دانشجویی اقدام نماییم. در صورت نداشتن مدرک زبان برای رشته‌های خاص در دانشگاه‌های سوئد نیز میتوانیم اقدام نماییم.

با توجه به وعده های بسیاری از موسسات مهاجرتی و تجربیات تلخ اطرافیان یا خودم از سو استفاده های مالی در این حوزه چگونه از مراحل انجام کسب اقامت و پرداخت هزینه اطمینان خاطر داشته باشم ؟

موسسه حقوقی رابین تنها موسسه مهاجرتی ایران میباشد که برای آسودگی خاطر مراجعین خود از روش امانت گذاری دفترخانه اسناد رسمی زیر نظر قوه قضاییه بهره میبرد. در این روش شما پس از عقد قرارداد کسب اقامت وجه الضمان انجام قراداد را به صورت ضمانت سندی یا مالی نزد دفترخانه تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت به امانت میگذارید و هیچونه پرداختی به موسسه حقوقی رابین نخواهید داشت. در این روش دفترخانه اسناد رسمی به عنوان امین انجام قراداد بین متقاضی و موسسه رابین قرار گرفته و در صورت عدم موفقیت موسسه حقوقی رابین در کسب کارت اقامت در مدت زمان قید شده در قراداد تمام مبلغ یا سند به امانت گذارده شده توسط دفتر اسناد رسمی به شما عودت خواهد داد.

دفتر اسناد رسمی

با توجه به وضعیت تورم در حال حاضر پول نقد برای پرداخت هزینه های کسب اقامت ندارم و باید ملک یا زمینم را برای هزینه های مهاجرت تبدیل به نقدینگی کنم، آیا میتوانم بدون پرداخت وجه نقد و فقط با ضمانت گذاری سند ملکیم تا زمان مشخص شدن نتیجه پرونده برای عقد قراداد پرونده مهاجرتی با شما اقدام نمایم؟

بله شما میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و با قرادادن سند ملکی به عنوان ضمانت در دفترخانه اسناد رسمی شروع به انجام عقد قراداد با موسه حقوقی رابین نمایید.

با جست و جو در سایت های اینترنتی فقط اطلاعات عمومی در مورد سوئد مشاهده میکنم و صحبتی از نحوه انجام آن نمیبینم آیا واقعا از طریق موسسه شما می توانم اقامت سوئد را کسب نمایم ؟

 با توجه به اینکه شرایط قراردادی ما به صورتی میباشد که متقاضی تا زمان دریافت کارت اقامت از سفارت هزینه ای پرداخت نمی نماید و تمام ریسک ها و بار مالی آن در صورت رد شدن پرونده در اداره مهاجرت سوئد به عهده موسسه رابین میباشد بدیهی است که در جلسه مشاوره به ارزیابی شرایط شما میپردازیم و در صورت تشخیص مناسب بودن شرایط شما برای باز کردن پرونده مهاجرتی اقدام به عقد قراداد با شما مینماییم.

شرایط لازم برای دریافت اقامت خویش فرمایی سوئد ( ثبت شرکت سوئد) چه می باشد؟

 • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس
 • سابقه کار حداقل ۲ سال
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • پاسپورت با حداقل اعتبار ۲ سال
 • سن متقاضی باید زیر ۵۵ سال  باشد
 • مدرک تمکن مالی از بانک به میزان ۲۰۰ هزار کرون سوئد برای متقاضی اصلی، ۱۰۰ هزار کرون برای همسر و به ازای هر فرزند ۵۰ هزار کرون که موجودی مبنای این مدرک میباشد

شرایط لازم استخدام در یک شرکت سوئدی یا خرید سهام آن چه می باشد؟

شرایط خاصی در این نوع از اقامت تعریف نشده است و منوط به مذاکره با کارفرمای سوئدی و تصمیم ایشان میباشد.

مدت زمان دریافت کارت اقامت سوئد پس از امضای قرارداد با موسسه رابین چه مدت می باشد؟

پس از امضای قراداد با موسسه رابین مراحل انجام کارهای حقوقی و ثبت پرونده شما در اداره مهجرت سوئد از همان روز شروع میشود و مدت زمان دریافت جواب از اداره مهاجرت بسته به نوع اقامت شروع به شرح زیر میباشد
برای پرونده‌های ثبت شرکت بین ۸ تا ۱۰ ماه
برای پرونده‌های استخدام و خرید سهام در حالت عادی بین ۸ تا ۱۰ ماه

*برای پرونده‌های خاص با مجوزهای خاص اداره مهاجرت در مدت زمان ۱ ماه میتوانیم اقامت سوئد را برای شما کسب نماییم.

چه کسانی همراه متقاضی اصلی می توانند کارت اقامت سوئد را دریافت نمایند؟

 • همسر
 • فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال

چگونه پدر مادر خود را به سوئد ببرم؟

شما بعد از اقامت در کشور سوئد میتوانید برای پدر و مادر خود درخواست ویزای بلند مدت نمایید تا با در دست داشتن ویزای توریستی به مدت زمان ویزای اعطا شده در کنار شما در کشور سوئد حضور داشته باشند.

آیا تمام اعضای خانواده اجازه کار تمام وقت در سوئد را دارند؟

بله تمام اعضای خانواده دارای  اجاره کار تمام وقت و تحصیل رایگان در تمامی دانشگاه های سوئد هستند. همچنین تمام اعضای خانواده تحت پوشش بیمه خدمات درمانی صد در صد رایگان هستند

 کارت اقامت کشور سوئد چند ساله می باشد؟

در روش ثبت شرکت سوئد یک کارت اقامت ۲ ساله برای شما صادر میشود که در پایان ۲ سال این کارت تبدیل به کارت اقامت سوئد میشود
در روش سرمایه گذاری یا استخدامی برای شما ۲ تا کارت اقامت ۲ ساله صادر میشود که ر پایان سال چهارم تبدیل به اقامت دائم میشود.
تمامی روش‌ها در نهایت در سال پنجم تبدیل به پاسپورت میشوند، یعنی در روش ثبت شرکت ۳ سال پس از دریافت کارت اقامت دائم و در روش استخدامی و سرمایه گذاری یک سال پس از دریافت کارت اقامت دائم میتوانید درخواست پاسپورت سوئدی بنمایید.

چگونه اقامت خود را در سوئد تمدید کنم؟

هلدینگ بین المللی رابین با دارا بودن چندین شرکت و دفتر حقوقی در سوئد شما را در تمدید اقامت و راه اندازی کسب و کار در کشور سوئد حمایت می نماید. ما شما را تا دریافت کارت اقامت دائم حمایت کرده و تمام مشاوره های لازم را به صورت رایگان در کشور سوئد در اختار شما قرار خواهیم داد.

من در کشور سوئد دوست و اشنایی ندارم و از این لحاظ برای مهاجرت و اجاره مسکن دچار استرس هستم

ما تمام خدمات ترنسفر فرودگاهی از لحضه ورود شما به کشور سوئد تا اجاره مسکن قبل از ورود به کشور سوئدرا به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد. همچنین شما را پس از دریافت کارت اقامت در ارتباط مستقیم با خانوده هایی که قبلا توسط موسسه رابین به کشور سوئد مهاجرت کرده اند قرار خواهیم داد تا از لحاظ ارتباطات اجتماعی دچار اضطراب و استرس نباشید.

برای راه اندازی کسب و کار نیاز به ایده و حمایت دارم؟
با توجه به تیم اقتصادی ما در کشور سوئد ما تمام حمایت ها در جهت راه اندازی کسب و کار را در کشور سوئد به شما ارائه خواهیم داد
راه اندازی کسب و کار در سوئد 

میخواهم پس از ورود به کشور سوئد در یک شرکت سوئدی استخدام شوم؟

در صورت تمایل شما به استخدام در یک شرکت سوئدی ما تمام مشاوره های لازم در جهت نحوه انجام مصاحبه، عقد قراداد استخدام و تبدیل نوع اقامت را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد.

پس از چه مدت من و خانواده ام پاسپورت سوئدی دریافت خواهیم کرد؟

 پس از ۵ سال شما میتوانید برای دریافت پاسپورت سوئدی اقدام نمایید
تمامی روش‌ها در نهایت در سال پنجم تبدیل به پاسپورت میشوند، یعنی در روش ثبت شرکت ۳ سال پس از دریافت کارت اقامت دائم و در روش استخدامی و سرمایه گذاری یک سال پس از دریافت کارت اقامت دائم میتوانید درخواست پاسپورت سوئدی بنمایید.

مزایای اقامت خانواده من در کشور سوئد چه میباشد؟

 • خدمات درمانی رایگان برای کل اعضای خانواده
 • تحصیل رایگان برای کل اعضای خانواده
 • درآمد و سطح رفاه بالا ( هزینه زندگی و سطح درآمد در سوئد )
 • مسافرت به ۲۵ کشور اروپایی حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا
 • دریافت ویزای مولتی کانادا و استرالیا در مدت زمان یک ماه
 • سفر به اکثر کشور دنیا بدون نیاز به ویزا پس از دریافت پاسپورت سوئدی

اگر در مورد سوئد اطلاعات کمی دارید یا آب و هوای آن به نظر شما برای مهاجرت بسیار سرد میباشد به ادامه این مقاله توجه نمایید
سوئد سردتر است یا کانادا؟

 آیا می شود برای دو خانواده با ثبت یک شرکت  در سوئد و فعالیت در ان در سوئد اقامت گرفت؟

بله این امکان وجود دارد که با ثبت یک شرکت برای دو خانواده و دارا بودن نصف سهام شرکت برای هر کدام اقامت ثبت شرکت سوئد را برای ایشان دریافت کرد.

آیا با خرید ملک میتوان در کشور سوئد اقامت گرفت؟

خیر کشور سوئد روش مهاجرتی درقالب خرید ملک ندارد و ایننوع روش کسب اقامت مختص کشورهای جنوب اروپا ماننداسپانیا، یونان و پرتغال میباشد که نیازبه جذب سرمایه دارند.

توجه :  اگر سن شمابالای 55 سال میباشد یا در کسب مهارت زبان انگلیسی و دادن آزمون زبان دچار اشکال میباشد اقامت ثبت شرکت سوئد برای شما مناسب نمیباشد و در صورت انتخاب کشور سوئد برای مهاجرت باید از روش اقامت کاری برای شمااقدام نماییم.